اخبار سیاسی

2+3 راه حل نجات بورس+جدول

خبرنگاران : امروز شاخص بورس از نقطه اوج خود تا به امروز بیش از 500 هزار واحد کاهش یافته و حمایت های لفظی و عملی از این بازار نتوانسته است مانع افت ریزش شاخص گردد.

1 آبان 1399

همکاری روسیه با هواوی برای توسعه فناوری 5G

وزیر امورخارجه روسیه از تمایل این کشور برای همکاری با هواوی در توسعه فناوری 5G خبر داده است.

17 مهر 1399

برگزاری کنفرانس بین المللی یاری به لبنان

هیات هایی از کشورهای عربی و غیر عربی به منظور شرکت در کنفرانس بین المللی حمایت از لبنان که امروز یکشنبه در این کشور برگزار می گردد وارد بیروت شدند. ابن کنفرانس به دنبال انفجار مهیب اخیر در بندر بیروت برگزار می گردد که تلفات جانی و اقتصادی شدیدی به دنبال...

15 مهر 1399

تبلیغات نامزد های مرحله دوم انتخابات از فردا در 11 حوزه انتخابیه آغاز می گردد ، محدودیت های کرونایی تبلیغات

سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور با اشاره به اینکه نامزد های انتخابات مرحله دوم مجلس، ستاد تبلیغاتی نخواهند داشت، گفت: تبلیغات نامزد های مرحله دوم انتخابات از پنجشنبه 13 شهریور آغاز می گردد.

15 مهر 1399

جمهوری دومینیکن بازیگر مهمی در خلیج فارس است!

دیپلمات ارشد روس با بیان اینکه انقضای تحریم تسلیحاتی ایران فقط اجرای قطعنامه 2231 شورای امنیت است، تنها رأی مثبت جمهوری دومینیکن به پیش نویس قطعنامه آمریکا را به سخره گرفت.

14 مهر 1399

چگونگی حضور یک روز در میان دانش آموزان در مدارس

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در سال تحصیلی باید کلاس ها حضوری تشکیل گردد تا معلمان به شناخت برسند درباره حضور یک روز در میان دانش آموزان شرح داد.

14 مهر 1399

تمدید مهلت تکمیل مدارک طرح ملی مسکن تا انتها مهر

خبرنگاران- معاون وزیر راه و شهرسازی از تمدید مهلت تکمیل مدارک متقاضیان طرح ملی مسکن تا سرانجام مهرماه سال جاری اطلاع داد و گفت: این مهلت تمدید نخواهد شد.

13 مهر 1399

بررسی نقش سهام عدالت در ریزش اخیر شاخص بورس

خبرنگاران: درحالی که بسیاری از مشمولین سهام عدالت از دریافت نکردن وجه حاصل از فروش سهام خود گله داشتند، صدای سایر سهامداران نیز از شرایط فروش این سهام و تاثیر آن در فرایند حرکت شاخص درآمده است.

11 مهر 1399

مردم می توانند با سهام عدالت خود وام بگیرند

معاون وزیر اقتصاد گفت: از امروز مردم می توانند سهام عدالت خود را در بانک ها وثیقه بگذارند و وامی با نرخ 18 درصد دریافت کنند.

9 مهر 1399

قالیباف: اجرای طرح جهش فراوری مسکن بار بزرگی از دوش مردم برمی دارد

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس هیچ پیشنهادی مبنی بر کاهش یا توقف فراوری مسکن را نمی پذیرد، گفت: اجرای طرح جهش فراوری مسکن بار بزرگی از دوش مردم برمی دارد.

8 مهر 1399

روزنامه چینی: اخراج خبرنگاران چین از آمریکا را تلافی می کنیم

ایالات متحده آمریکا از ماه می امسال ویزای روزنامه نگاران چینی در آمریکا را 90 روزه نموده و تمدید آن نیز سخت و محدود شده است.

5 مهر 1399

احتکار بانک ها در افزایش قیمت مسکن مؤثر بوده است، تشریح جزئیات طرح اخذ مالیات از خانه های خالی

سخنگوی کمیسیون مالی مجلس، از عزم جدی قوه مقننه برای ساماندهی بازار مسکن اطلاع داد و گفت: خانه های فریز شده به واسطه بانک ها باید با فشار دولت هرچه سریع تر به بازار عرضه شوند.

3 مهر 1399

کنکورِ کرونا؛ استرس یک ابتلای جمعی

روزنامه اعتماد: روزانه هزاران پیام و تماس درباره تعویق و عدم تعویق کنکور از مردم دریافت می کنم. عواقب ایجاد این سطح از تشویش عمومی و ایجاد نگرانی در مردم، مسوولانی هستند که از تصمیم گیری درست و به موقع عاجزند. ما در مجلس پیگیر تصمیمی هستیم که خط قرمز آن...

2 مهر 1399

هفته آینده درخواست تشکیل کمیسیون ویژه جمعیت در مجلس به رأی گذاشته می شود

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس از بررسی درخواست تشکیل کمیسیون ویژه جمعیت و تعالی خانواده در جلسه علنی هفته آینده مجلس خبر داد.

31 شهریور 1399

فریدون مجلسی: کره جنوبی بدون آمریکا، گداخانه ای مثل کره شمالی است

یک کارشناس مسائل بین الملل با بیان این که کره جنوبی تحت نفوذ آمریکا پول های ایران را بلوکه نموده است گفت : هنوز پایگاه های نظامی آمریکا در کره جنوبی برقرار است و کره جنوبی در جبهه آمریکا قرار گرفته است.

29 شهریور 1399

محدودیت های ورود به روسیه برای اتباع ترکیه، انگلیس و تانزانیا لغو شد

نخست وزیر روسیه از لغو محدودیت های مربوط به شیوع کرونا برای ورود به خاک این کشور برای اتباع انگلستان، ترکیه و تانزانیا اطلاع داد و فهرست این کشورها ممکن است در آینده افزایش پیدا کند.

27 شهریور 1399

افشای اطلاعات 5.5 میلیون کاربر رایتل تایید شد

به نظر می رسد سریال افشای اطلاعات کاربران ایرانی قرار نیست به این زودی ها به خاتمه برسد. ساعاتی قبل، یکی از کارشناسان امنیت سایبری خبر افشای اطلاعات 5.5 میلیون کاربر رایتل را گفت. در این میان آقای فلاح جوشقانی، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات،...

18 شهریور 1399

موسسه اروپایی: بروکسل وحشیانه قواعد خود در برخورد با پناهندگان را نقض می نماید

رئیس نهاد ابتکار ثبات اروپا با اشاره به رفتار خشونت آمیز و وحشتناک اتحادیه اروپا با پناهجویان که نقض قوانین این اتحادیه است از بروکسل خواست درباره این رفتار خود بازنگری کند.

15 شهریور 1399

روس ها به فعال شدن مکانیسم ماشه معترضند

نماینده روسیه در آژانس از تلاش طرف های برجام برای فعال کردن مکانیسم حل اختلاف (مکانیسم ماشه) انتقاد کرد.

14 شهریور 1399

خبرنگاران توسعه نقاط کم برخوردار را مدنظر داریم

همدان- خبرنگاران- رییس مجمع خیرین ورزش یار همدان گفت: توسعه نقاط کم برخوردار از امکانات ورزشی را مدنظر داریم و سیاست مجمع بر این پایه پایدار است.

13 شهریور 1399
تعداد: (275)