اخبار سیاسی

گردشگری سهم قابل توجهی در رونق بخشی به اقتصاد ملی و شهری ایفا می نماید

معاون برنامه ریزی و توسعه و رئیس کارگروه گردشگری شهرداری قزوین گفت: آثار و دستاوردهای مالی گردشگری سهم قابل توجهی در رونق بخشی به اقتصاد ملی و شهری ایفا می نماید.

1 اسفند 1398

رئیس جمهور چین امشب وارد تهران می گردد

رئیس جمهور چین در ادامه سفر منطقه ای خود به عربستان و مصر امشب وارد کشورمان می گردد.

26 بهمن 1398

آمادگی پکن برای ایفای نقشی مهم در کنار دولت سوریه

وزیر خارجه چین بر حمایت کشورش از موضع دولت سوریه مبنی بر برقراری ارتباط بین مبارزه با تروریسم و فرایند سیاسی در این کشور تاکید نمود.

26 بهمن 1398

ماجرای راه اندازی خط فراوری خودرو در کشور های خارجی به کجا رسید؟

اقتصاد نیوز: صد ها میلیون دلار سرمایه گذاری از طرف یک خودروساز در کشور های خارجی صورت گرفته است که حدودا بیشتر آنها ناتمام مانده است.

26 بهمن 1398

در 200 هزار شهر جهان رایگان اقامت کنید!

یکی از بزرگترین رویاهایی که بسیاری از افراد در ذهن خود می پرورانند و سال ها به آن فکر می نمایند، سفر به نقاط مختلف جهان و گشت و گذار در بین مردمان کشورهای دیگر است. اما چرا این رویا هیچگاه به واقعیت تبدیل نمی گردد! یکی از مهمترین چالش هایی که در این راستا...

25 بهمن 1398

سرکرده جدید داعش کیست؟

یک روزنامه انگلیسی گزارشی درباره سرکرده جدید داعش، که فرماندهی این گروه تروریستی را چند روز پس از کشته شدن البغدادی طی حمله هوایی آمریکا در اکتبر، بر عهده گرفت منتشر کرد.

24 بهمن 1398

تشدید کنترل های مرزی خطای سیاسی اتریش است

رئیس فراکسیون سوسیال دموکرات ها در مجلس اروپا تصمیمات اتریش برای تشدید کنترل های مرزی علیه پناهندگان در گذرگاه خود با ایتالیا را خطا دانسته و خواهان اصلاح سیستم پناهندگی دوبلین اروپایی شد.

23 بهمن 1398

موگرینی خواهان حل و فصل منازعه دریای جنوبی چین شد

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از چین و سایر کشورهای دریای جنوبی چین خواست تا اختلافات خود بر سر مالکیت این دریا را حل و فصل نمایند.

22 بهمن 1398

با گردشگری پولدار شوید!

گردشگری یکی از پولسازترین حوزه ها برای پولدار شدن است.

22 بهمن 1398

افتتاح سد لاستیکی لنگرود با حضور وزیر نیرو

فرماندار لنگرود از افتتاح سد لاستیکی گالشکلام این شهرستان با حضور وزیر نیرو خبر داد و گفت: این سد با اعتباری معادل 16 میلیارد تومان احداث شده است.

22 بهمن 1398

تونی بلر: جانسون خواستار مدل کانادا در مناسبات پسابرگزیت با اروپا است

نخست وزیر پیشین انگلیس برگزیت را یک نقطه عطف و تغییر سرنوشت برای انگلیس دانسته و تأکید کرد که جانسون مدل کانادا را در مناسبات آینده با اتحادیه اروپا می خواهد.

21 بهمن 1398

استانداردسازی 61 واحد گردشگری در کردستان

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: تا به امروز 61 واحد گردشگری در استان استانداردسازی شده اند.

20 بهمن 1398

سفر وزیر آموزش وپرورش به استان سیستان و بلوچستان

وزیر آموزش وپرورش به منظور بازدید از مدارس و فضاهای آموزشی و پرورشی مناطق سیل زده جنوب سیستان و بلوچستان صبح امروز به این استان سفر کرد.

18 بهمن 1398

قول شیخ سلمان برای آنالیز مجدد تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا

به گزارش خبرنگاران، مسعود سلطانی فر در تماسی تلفنی با شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا با اعتراض شدید به تصمیم کمیته مسابقات این کنفدراسیون گفت: ایران کشوری امن و مقتدر است و همانطور که نامه شرکت هواپیمایی کشور در اختیارتان نهاده شد هیچ مسئله ای...

18 بهمن 1398

اولین واکنش ترامپ به شروع جلسه استیضاحش در مجلس نمایندگان آمریکا

رئیس جمهور آمریکا دقایقی پس از شروع نشست استیضاح خود در مجلس نمایندگان این کشور طی پیامی توئیتری به شدت از دموکرات ها انتقاد کرد.

16 بهمن 1398

اظهارات رئیس سازمان هواپیمایی درباره پهپادهای پستی نافی وعده آذری جهرمی نیست

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: اظهارات رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در مورد پهپادهای پستی نافی وعده وزیر ارتباطات در این باره نیست.

16 بهمن 1398

اکثریت مردم اروپا خواهان بهبود روابط با روسیه هستند

نتایج یک نظرسنجی در فرانسه نشان می دهد بسیاری از شهروندان اروپایی تمایل به بهبود روابط دوجانبه با روسیه دارند.

14 بهمن 1398

تنها راهکار مقابله با بحران آب در ایران

علیرغم بارش های خوب سال جاری اما کشور همچنان در شرایط منابع آبی با چالش روبرو است؛ چراکه به گفته مسوولان، میزان بارش ها نسبت به سال گذشته 23 درصد کاهش داشته است.

11 بهمن 1398

موسوی خطاب به فرانسوی ها: دخالت در امور داخلی ایران برایمان غیرقابل تحمل است

سخنگوی وزارت خارجه خطاب به فرانسوی ها با بیان اینکه نباید فراموش کنید ایران یک حاکمیت مستقل است، دخالت در امور داخلی ایران را غیرقابل تحمل خواند.

7 بهمن 1398

شوراهای معماری مناطق به سمت تراکم مشروع بروند

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران به لایحه تعیین ماموریت ها و حدود شوراهای معماری مناطق اشاره کرد و گفت: در این لایحه موضوع صدور پروانه و تراکم مشروع از نامشروع جدا شده است و بحث این است که شوراهای معماری مناطق به سمت تراکم مشروع بروند. اگر لابی و فشارهایی...

6 بهمن 1398
تعداد: (172)