مقالات گردشگری

ضرورت تقدم اولویت های ملی بر رقابت های حزبی در سیاست های داخلی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مراسم بهره برداری از بخش توسعه بیمارستان شهیدبهشتی چالدران گفت: مردم و مسئولان باید در سیاست های داخلی مراقب باشند تا رقابت های حزبی و قبیله ای به اولویت های ملی ترجیح داده نشود.

18 آذر 1397

تامین لاستیک مشکل اساسی رانندگان حمل و نقل جاده ای است

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: تامین لاستیک، قطعات و تعمیرات مشکل اساسی رانندگان حمل و نقل جاده ای در کشور است.

23 آبان 1397

کره شمالی یک تبعه ژاپنی مظنون به جاسوسی را آزاد می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، خبرگزاری رسمی کره شمالی (KCNA) روز یکشنبه گزارش داد مقامات پیونگ یانگ تصمیم گرفتند یک گردشگر ژاپنی را که به ظنّ جاسوسی در این کشور زندانی است، آزاد نمایند.

29 مهر 1397

دولتی ها حق ندارند واحدهای اقامتی ایجاد نمایند

رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور با تاکید بر اینکه دولتی ها حق ندارند واحدهای اقامتی و گردشگری ایجاد نمایند، گفت: کوشش خواهیم کرد که در دستگاه های دولتی این موضوع مرتفع گردد تا فشاری بر دفاتر گردشگری وارد نگردد.

19 مهر 1397

هتل بلوجی رزیدنس هنگ کنگ

برای پی گیری خدمات بهتر برای آرامش و اقامت شما ، اقامتگاه های bluejay ایده " زندگی هوشمند T2 را به شعبه جدید خود در خیابان اصلی ، Ap Lei معرفی می نمایند . آن " تی را برای فرهنگ سنتی چای با " تی برای تکنولوژی نوین "ترکیب می نماید ، و میهمانان را با یک تجربه جدید " T2...

1 مهر 1397

یک جواهر تاریخی واقعی در ژاپن

قلعه Himeji ، ژاپن . مجتمع قصر قدیمی که بر روی تپه‌ای در Himeji واقع شده‌است نمونه خوبی از معماری ژاپنی است . این ساختمان به عنوان یک دژ در ابتدا ساخته شده‌بود و پس از آن تخریب و بازسازی بسیاری را تجربه کرد که به این مجموعه grandiose منتهی شد . علاوه بر این ، Himeji اولین...

1 شهریور 1397

آشنایی با شبکه ریلی پرسرعت جنوب شرق آسیا

با توسعه گردشگری و صنایع مختلف در جنوب شرقی اسیا لزوم یک سیستم حمل و نقل پیشرفته به شدت احساس میشود، به تازگی توسعه شبکه ریلی شرق آسیا با همکاری این کشورها کلید خورده است و به زودی ناوگان ارتباط بین این کشورها به راه خواهد افتاد.

20 تیر 1397

شهرهای برتر دنیا برای محصلین رشته هنر

خیلی ها دوست دارند برای آشنایی بیشتر با فرهنگ و هنر دنیا به کشورهای دیگر برای تحصیل عزیمت کنند اما میدانید بهترین شهرهای دنیا برای محصلین رشته هنر کدامند؟ در ادامه با معرفی این شهرها با ما همراه باشید.

20 تیر 1397

مسجد بزرگ امیر چخماق یزد

نمای سه‌بعدی خیره‌کننده این ساختمان , یکی از بزرگ‌ترین سازه‌های این‌چنینی در ایران است . ردیف‌های کنار شاه‌نشین اتاق کاملا متناسب , در بهترین و بیش از هر چیز غیر معمول در اواخر بعد از ظهر , زمانی که نور خورشید رنگی درون هر شاه‌نشین قرار می‌گیرد , قرار...

14 تیر 1397

همه چیز درباره آنتون گریزمان مهاجم فرانسه در جام جهانی 2018

او هیچ وقت بدون همراه خود بیرون نمی‌رود (یک فنجان چای آمریکای جنوبی)،کاملا اسپانیایی صحبت می‌کند و دختری دارد که پدرخوانده اش یکی از مدافعان میانی پاروگوئه است. میدانم اگر عنوان را ننوشته بودم نمیتوانستید حدس بزنید راجع به چه کسی صحبت میکنیم....

13 تیر 1397