همه اخبار و مقاله ها

خبرنگاران ترامپ چگونه آمریکا را به دام کرونا انداخت؟

تهران- خبرنگاران- جامعه پزشکی و اطلاعاتی آمریکا هفته ها پیش، از بیم فراگیر شدن کرونا دچار اضطراب و وحشت شده و درباره وقوع یک فاجعه بهداشتی به کاخ سفید هشدار داده بود اما دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور همه گزارش ها و یادداشت ها را پشت گوش انداخت و زمانی...

16 خرداد 1399

ببینید ، متروی پاریس در روزهای کرونا

شیوع ویروس کرونا و اعلام قرنطینه در فرانسه، متروی پاریس، دومین متروی پرکار اروپا و ششمین متروی پرمسافر جهان را متروک و بی مسافر کرده است.

15 خرداد 1399

هشدار بانک جهانی به هند؛ کارگران مهاجر می توانند عامل اصلی انتشار کرونا باشند

بانک جهانی طی گزارشی به کشورهای آسیای جنوبی از جمله هند گفت: کارگران مهاجر که بین شهرها تردد می نمایند می توانند عامل انتشار گسترده کرونا باشند.

15 خرداد 1399

اطعام شبانه نیازمندان مشهدی با غذای متبرک حضرت رضا (ع)

خبرنگاران/خراسان رضوی به همت خادمان و خادمیاران بخش های مختلف آستان قدس رضوی، طی دو ماه گذشته 23 هزار پرس غذای متبرک حضرت رضا(ع) میان خانواده های نیازمند مشهدی توزیع شده است.

14 خرداد 1399

اتمام لیگ برتر فوتبال بانوان در هاله ای از ابهام

مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشورمان در اسفند ماه سال 98 به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.

14 خرداد 1399

مراقبت در منزل باید عملیاتی گردد، شرایط نامعلوم بیماران ترخیصی

مشاور عالی وزیر بهداشت، به مناسبت روز جهانی پرستار، گفت: مراقبت در منزل، وظیفه ای است که باید در ساختار سلامت، مسئولانه عملیاتی گردد.

13 خرداد 1399

قلعه آمبراس؛ از جاذبه های شگفت انگیز معماری در اتریش

قلعه آمبراس (Ambras) بر فراز تپه های مشرف به اینسبروک، مرکز ایالت تیرول در غرب اتریش، واقع شده است. این قلعه به خاطر اهمیت تاریخی و فرهنگی خود مشهور است و یکی از مهم ترین جاذبه های اینسبروک محسوب می گردد. قلعه بین سال های 1563 تا 1595 محل اقامت دوک عظیم، فردیناند...

13 خرداد 1399

هشدار به اصناف؛ بدون مجوز اجازه کار ندارید ، شرایط دریافت

همه اصناف و مراکز صنعتی برای اینکه بتوانند فعالیت خود را آغاز کنند باید مجوز بگیرند در غیر اینصورت فعالیت آنها غیر قانونی خواهد بود.

13 خرداد 1399

پرواز خارجی به سوی سریال های محبوب

تا به حال به این فکر نموده اید که می توانید ایده سفر بعدیتان را از سریال محبوبتان گرفته و بلیط هواپیمایتان را به مقصد یکی از لوکیشن های این سریال ها تهیه کنید؟ سریال ها این روزها بسیار محبوب شده اند حتی بعضی معتقدند که بینندگان آنها از بعضی فیلم ها بیشتر...

12 خرداد 1399

ووهان از قرنطینه 76 روزه بیرون آمد (گزارش تصویری)

در این گزارش تصویری تجارت نیوز، چند تصویر از لغو قرنطینه شهر ووهان چین (مرکز شیوع ویروس کرونا) و بازگشت مردم را مشاهده می کنید.

12 خرداد 1399

استقلال و پرسپولیس در حال غرق شدن هستند، رئیس جمهور فکری بکند!

حسین فرزامی در مصاحبه با خبرنگاران در مورد انتخاب سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه گفت: آبی پوشان روزهای سختی را سپری کردند حالا قرعه به نام سعادتمند افتاده است اما مطمئناً او هم نمی تواند در این برهه پیروز شود البته هر کسی به غیر از او هم می آمد،...

11 خرداد 1399

تقویت بازار سیاه دارو با تجویز غیرمنطقی فاویپیراویر ، کرونا از ویروس ترامپ خطرناک تر نیست

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه هنوز نتایج قطعی اثر داروی فاویپیراویر برای درمان کرونا ثابت نشده است، گفت: تجویز آن توسط بعضی پزشکان باعث مراجعه بیمار به بازار سیاه می گردد.

11 خرداد 1399

خبرنگاران وزات خارجه قطر: دوحه قصد خروج از شورای همکاری را ندارد

تهران - خبرنگاران - سخنگوی وزارت خارجه قطر در آستانه سومین سال تحریم این کشور از سوی عربستان، بحرین، امارات و مصر، خروج دوحه از شورای همکاری خلیج فارس را که در بعضی رسانه های کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس منتشر شد، تکذیب کرد.

10 خرداد 1399

ادعای هژمونی آمریکا در مقابله با کرونا شکست خورده است

مدیرکل امور بین الملل مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: ادعای هژمونی آمریکا در مقابله با کورونا ویروس شکست خورده است و آمریکای مدعی مدیریت نظام تک قطبی امروز، حتی قادر به مدیریت مبارزه با شیوع کرونا ویروس در کشور خودش نیست.

10 خرداد 1399

سقف پرداخت خسارت بدون کروکی به 11 میلیون تومان رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از بیمه مرکزی، بر اساس بخشنامه ای که مفید امینی، معاون نظارت بیمه مرکزی برای مدیران عامل شرکت های بیمه ارسال نموده، وفق ماده 4 آئین نامه اجرایی ماده 30 قانون بیمه اجباری شخص ثالث سقف پرداخت خسارت رانندگی بدون کروکی 11 میلیون تومان...

9 خرداد 1399

وجود خطر ابتلای صدها هزار تن به کرونا و فروپاشی سیستم درمانی در عربستان

عربستان سعودی با بیان اینکه فقط 50 درصد از شهروندان این کشور برای پیشگیری از ابتلا به کرونا در خانه هایشان مانده اند، هشدار داد که ممکن است صدها هزار فرد در معرض ابتلا به این ویروس باشند.

8 خرداد 1399

برزیل، دومین کانون شیوع کرونا در دنیا

برزیل با ثبت بیش از 363 هزار مورد ابتلا به کرونا تبدیل به دومین کانون شیوع کرونا در دنیا پس از ایالات متحده تبدیل شده است.

8 خرداد 1399

طغیان را رد کردیم اما اپیدمی کرونا هنوز پابرجاست ، تصمیم جدید ستاد کرونا نگران کننده است

یک اپیدمیولوژیست درباره اینکه گفته می گردد شیوع کرونا در ایران تبدیل به اپیدمی نشده می گوید: دقیقا اپیدمی در کشور اتفاق افتاده و این محدود به یک منطقه جغرافیایی نیست. ما مرحله طغیان را رد نموده ایم و در شرایط اپیدمی این بیماری به سر می بریم.

8 خرداد 1399

آلمان: کرونا را کنترل نموده ایم

آلمان اظهار داشت که شیوع ویروس کرونا در این کشور تحت کنترل درآمده است.

7 خرداد 1399

طراحی آخرالزمانی و زیبایی از موتورسیکلت بی ام و R18 (گالری عکس)

سال 2030 است. همه ما از حمله ویروس کرونا جان سالم به در بردیم ولی با هزینه زیاد. جامعه به معنای واقعی خودش از بین رفته است. ما از جنگ بر سر دستمال توالت و مواد شوینده به جنگ بر سر مواد اولیه مایحتاج زندگی مانند آب و غذا رسیدیم.

7 خرداد 1399
تعداد: (893)