اخبار و رویدادها

هشدار بانک جهانی به هند؛ کارگران مهاجر می توانند عامل اصلی انتشار کرونا باشند

بانک جهانی طی گزارشی به کشورهای آسیای جنوبی از جمله هند گفت: کارگران مهاجر که بین شهرها تردد می نمایند می توانند عامل انتشار گسترده کرونا باشند.

15 خرداد 1399

اطعام شبانه نیازمندان مشهدی با غذای متبرک حضرت رضا (ع)

خبرنگاران/خراسان رضوی به همت خادمان و خادمیاران بخش های مختلف آستان قدس رضوی، طی دو ماه گذشته 23 هزار پرس غذای متبرک حضرت رضا(ع) میان خانواده های نیازمند مشهدی توزیع شده است.

14 خرداد 1399

اتمام لیگ برتر فوتبال بانوان در هاله ای از ابهام

مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشورمان در اسفند ماه سال 98 به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.

14 خرداد 1399

مراقبت در منزل باید عملیاتی گردد، شرایط نامعلوم بیماران ترخیصی

مشاور عالی وزیر بهداشت، به مناسبت روز جهانی پرستار، گفت: مراقبت در منزل، وظیفه ای است که باید در ساختار سلامت، مسئولانه عملیاتی گردد.

13 خرداد 1399

هشدار به اصناف؛ بدون مجوز اجازه کار ندارید ، شرایط دریافت

همه اصناف و مراکز صنعتی برای اینکه بتوانند فعالیت خود را آغاز کنند باید مجوز بگیرند در غیر اینصورت فعالیت آنها غیر قانونی خواهد بود.

13 خرداد 1399

پرواز خارجی به سوی سریال های محبوب

تا به حال به این فکر نموده اید که می توانید ایده سفر بعدیتان را از سریال محبوبتان گرفته و بلیط هواپیمایتان را به مقصد یکی از لوکیشن های این سریال ها تهیه کنید؟ سریال ها این روزها بسیار محبوب شده اند حتی بعضی معتقدند که بینندگان آنها از بعضی فیلم ها بیشتر...

12 خرداد 1399

ووهان از قرنطینه 76 روزه بیرون آمد (گزارش تصویری)

در این گزارش تصویری تجارت نیوز، چند تصویر از لغو قرنطینه شهر ووهان چین (مرکز شیوع ویروس کرونا) و بازگشت مردم را مشاهده می کنید.

12 خرداد 1399

استقلال و پرسپولیس در حال غرق شدن هستند، رئیس جمهور فکری بکند!

حسین فرزامی در مصاحبه با خبرنگاران در مورد انتخاب سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه گفت: آبی پوشان روزهای سختی را سپری کردند حالا قرعه به نام سعادتمند افتاده است اما مطمئناً او هم نمی تواند در این برهه پیروز شود البته هر کسی به غیر از او هم می آمد،...

11 خرداد 1399

تقویت بازار سیاه دارو با تجویز غیرمنطقی فاویپیراویر ، کرونا از ویروس ترامپ خطرناک تر نیست

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه هنوز نتایج قطعی اثر داروی فاویپیراویر برای درمان کرونا ثابت نشده است، گفت: تجویز آن توسط بعضی پزشکان باعث مراجعه بیمار به بازار سیاه می گردد.

11 خرداد 1399

خبرنگاران وزات خارجه قطر: دوحه قصد خروج از شورای همکاری را ندارد

تهران - خبرنگاران - سخنگوی وزارت خارجه قطر در آستانه سومین سال تحریم این کشور از سوی عربستان، بحرین، امارات و مصر، خروج دوحه از شورای همکاری خلیج فارس را که در بعضی رسانه های کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس منتشر شد، تکذیب کرد.

10 خرداد 1399

ادعای هژمونی آمریکا در مقابله با کرونا شکست خورده است

مدیرکل امور بین الملل مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: ادعای هژمونی آمریکا در مقابله با کورونا ویروس شکست خورده است و آمریکای مدعی مدیریت نظام تک قطبی امروز، حتی قادر به مدیریت مبارزه با شیوع کرونا ویروس در کشور خودش نیست.

10 خرداد 1399

سقف پرداخت خسارت بدون کروکی به 11 میلیون تومان رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از بیمه مرکزی، بر اساس بخشنامه ای که مفید امینی، معاون نظارت بیمه مرکزی برای مدیران عامل شرکت های بیمه ارسال نموده، وفق ماده 4 آئین نامه اجرایی ماده 30 قانون بیمه اجباری شخص ثالث سقف پرداخت خسارت رانندگی بدون کروکی 11 میلیون تومان...

9 خرداد 1399

وجود خطر ابتلای صدها هزار تن به کرونا و فروپاشی سیستم درمانی در عربستان

عربستان سعودی با بیان اینکه فقط 50 درصد از شهروندان این کشور برای پیشگیری از ابتلا به کرونا در خانه هایشان مانده اند، هشدار داد که ممکن است صدها هزار فرد در معرض ابتلا به این ویروس باشند.

8 خرداد 1399

برزیل، دومین کانون شیوع کرونا در دنیا

برزیل با ثبت بیش از 363 هزار مورد ابتلا به کرونا تبدیل به دومین کانون شیوع کرونا در دنیا پس از ایالات متحده تبدیل شده است.

8 خرداد 1399

طغیان را رد کردیم اما اپیدمی کرونا هنوز پابرجاست ، تصمیم جدید ستاد کرونا نگران کننده است

یک اپیدمیولوژیست درباره اینکه گفته می گردد شیوع کرونا در ایران تبدیل به اپیدمی نشده می گوید: دقیقا اپیدمی در کشور اتفاق افتاده و این محدود به یک منطقه جغرافیایی نیست. ما مرحله طغیان را رد نموده ایم و در شرایط اپیدمی این بیماری به سر می بریم.

8 خرداد 1399

آلمان: کرونا را کنترل نموده ایم

آلمان اظهار داشت که شیوع ویروس کرونا در این کشور تحت کنترل درآمده است.

7 خرداد 1399

مشکل سیستم آموزش مجازی در دانشگاه شیراز تا دو روز آینده رفع می گردد

معاون آموزشی دانشگاه شیراز گفت: در راستای برطرف مسائل نرم افزاری کلاس های آموزش مجازی و قرار شد سرور های جدید به سیستم اضافه کنیم و امیدواریم تا دو روز آینده این مشکل به طور کامل حل گردد.

6 خرداد 1399

آموزش رژ لب زدن حرفه ای

رژ لب جزء محبوب ترین و پرکاربردترین لوازم آرایشی خانم هاست. اما آیا می دانید چطور باید حرفه ای و زیبا رژ لب بزنید؟

5 خرداد 1399

عملیات برق آسای یمنی ها علیه متجاوزان؛ شلیکی که بر قلب ریاض نشست

خبرنگاران، گروه بین الملل رامین حسین آبادیان: آخرین اخبار و گزارش ها حاکی از آن است که مقامات رژیم سعودی علیرغم فرافکنی ها و دروغ پردازی های شان، هنوز از شوک عملیات عظیم، کوبنده و برق آسای نیروهای مقاومت یمن علیه مواضع حساس خود در شهر ریاض خارج نشده اند.

5 خرداد 1399

اطلاعیه سفارت ایران در مادرید درباره ایرانیانی که خواستار بازگشت به کشور هستند

سفارت ایران در اسپانیا در اطلاعیه ای گفت در تلاش است یک پرواز چارتر در راستا مادرید ـ تهران برای ایرانیانی که مایلند به کشور بازگردند، برقرار کند.

4 خرداد 1399
تعداد: (817)