نوری صلاحیت و توان تصدی وزارت آموزش و پرورش را دارد

به گزارش ورزش من و تو، تهران (پانا) - نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس با بیان اینکه حضور نوری در وزارت آموزش و پرورش جان تازه ای به این وزارتخانه می بخشد، گفت گزینه پیشنهادی تازه یک فرد متخصص و شایسته بوده که صلاحیت کافی و توان لازم برای تصدی وزارت آموزش و پرورش را دارد.

نوری صلاحیت و توان تصدی وزارت آموزش و پرورش را دارد

به گزارش خانه ملت، مجتبی بخشی پور با اشاره به معرفی سومین وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش دولت سیزدهم به مجلس برای کسب رأی اعتماد، گفت: دکتر یوسف نوری یک فرد متخصص و شایسته است و صلاحیت کافی و توان لازم برای تصدی وزارت آموزش و پرورش را دارد.

نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گزینه نو پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش را یک فرد انقلابی و با سابقه درخشان خواند که خواهد توانست جان تازه ای به این وزارتخانه ببخشد.

مجتبی بخشی پور، تجربه فراوان و از بدنه آموزش و پرورش بودن را از مزایای نوری دانست و تأکید کرد: دانش کافی و آشنایی کامل ایشان با مسئولیتی که قرار است برعهده بگیرد مطمئنا راهگشا خواهد بود.

نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از رئیس جمهوری به خاطر معرفی این گزینه توانمند، از اقبال گسترده نمایندگان به وی اطلاع داد و مطرح نمود: مجلس نسبت به وزارتخانه حیاتی آموزش و پرورش حساسیت خاصی دارد و کوشش می نماید برترین گزینه ممکن را برای آن انتخاب کند.

این نماینده مردم در مجلس اضافه نمود: امیدوارم با رأی بالای نمایندگان وی به عنوان وزیر آموزش و پرورش انتخاب شده و با قدرت کار خود را آغاز نموده و منشأ خدمات ارزنده ای باشد که حاصل آن ارتقای کیفیت آموزش و برطرف مسائل خانواده بزرگ فرهنگیان باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1850

به "نوری صلاحیت و توان تصدی وزارت آموزش و پرورش را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوری صلاحیت و توان تصدی وزارت آموزش و پرورش را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید