مرور فلیم های بن استیلر در تلویزیون

به گزارش ورزش من و تو، شبکه نمایش در این هفته فلیم های کمدین معروف، بن استیلر را پخش می نماید.

مرور فلیم های بن استیلر در تلویزیون

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش ژانر هفتگی خود فیلم هایی با مضمون آشپزی را به روی آنتن می برد و در بخش صحنه گران فیلم هایی با بازی کمدین سرشناس بن استیلر را پخش خواهد نمود. همچنین شبکه نمایش در باکس ساعت 13 خود به پیشواز عید خواهد رفت و فیلم های کمدی همچون میهمان بابا، ما خونه نیستیم، محله لب آب و آواز در خواب را برای پخش در نظر گرفته است.

در بخش صحنه گران فیلم هایی با بازی بن استیلر که برای نقش هایی همچون دیدار با والدین و شب در موزه محبوب است را از شنبه تا آدینه ساعت 21 پخش می نماید که به ترتیب فیلم های: محافظین محله، شب در موزه 1،2،3 و دیدار با والدین، سرقت از برج و داستان خانواده مایرویتز هستند.

شبکه نمایش در بخش ژانر منتخب هفتگی، این شبکه فیلم هایی که درباره آشپزی است را از شنبه تا آدینه به ترتیب ساعت 19 با عناوین فیلم های: سر آشپز، آشپزی با عشق، سرآشپز، موش سرآشپز، پاستاریونی، به قدر کافی و آشپز باشی پخش خواهد نمود.

فیلم های کلاسیک این شبکه به ترتیب: گاوچران ها، دژ، برانیگان، جزیره ای بر بام جهان، دردسر مشترک، آفتاب سرخ و زندگی شگفت انگیز هستند که مخاطبان می توانند از شنبه تا آدینه این فیلم ها را مشاهده نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 فروردین 1400 بروزرسانی: 23 فروردین 1400 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1504

به "مرور فلیم های بن استیلر در تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرور فلیم های بن استیلر در تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید