محکومیت نفت مسجدسلیمان، آلومینیوم اراک و مس رفسنجان

به گزارش ورزش من و تو، کمیته مشخص وضعیت فدراسیون فوتبال، باشگاه های نفت مسجدسلیمان، آلومینیوم اراک و مس رفسنجان را محکوم کرد.

محکومیت نفت مسجدسلیمان، آلومینیوم اراک و مس رفسنجان

به گزارش ورزش من و تو و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به شکایت محمود قائدرحمتی از باشگاه نفت مسجدسلیمان، کمیته تعیین وضعیت پس از بررسی پرونده دعوی، خواهان را ثابت دانسته و مستنداً به ماده 198 قانون آیین دادرسی مدنی، حکم به محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 700 میلیون ریال بابت اصل خواسته و دو درصد آن به عنوان هزینه دادرسی در حق خواهان صادر و بیان نمود.

در پی شکایت رامتین سلیمان زاده از باشگاه آلومینیوم اراک، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 250 میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام پرداخت 25 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پرونده شکایت علی نظری از باشگاه آلومینیوم اراک، کمیته تعیین وضعیت با توجه به مراتب فوق پرونده دعوی، خواهان را ثابت دانسته و مستنداً به ماده 198 قانون آیین دادرسی مدنی حکم، به محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 450 میلیون ریال به انضمام دو درصد آن بابت اصل خواسته و هزینه دادرسی در حق خواهان صادر کرد.

با توجه به شکایت کریم احمدی از باشگاه مس رفسنجان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 235 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ چهار میلیون و 700 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پرونده شکایت سهراب ساعی از باشگاه شهرداری بندرعباس، کمیته وضعیت پس از بررسی پرونده بیان نمود با توجه به رونوشت قرارداد ابرازی خواهان فاقد شرط اعمال کسر مبلغ یا مبالغی می باشد و از طرفی، خوانده رونوشت قراردادی را که حاوی شرط محل نزاع باشد، به کمیته تعیین وضعیت ارائه نکرده است، دعوی خواهان را ثابت دانسته و مستنداً به ماده 198 قانون آیین دادرسی مدنی، حکم به محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ 289 میلیون و 750 هزار ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان صادر کرد.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 286

به "محکومیت نفت مسجدسلیمان، آلومینیوم اراک و مس رفسنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت نفت مسجدسلیمان، آلومینیوم اراک و مس رفسنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید