لوزانو: امیدوارم بازی با ایتالیا بازی سال ایران باشد

به گزارش ورزش من و تو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: اگر صد درصد توانمان را در بازی با ایتالیا ارائه دهیم می توانیم پیروز شویم و امیدوارم بازی برابر ایتالیا بازی سال ایران باشد.

لوزانو: امیدوارم بازی با ایتالیا بازی سال ایران باشد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش ورزش من و تو، رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از شکست برابر روسیه گفت: در هر سه ست با اشتباهات زیاد بازی را آغاز کردیم و این موضوع بازی را سخت کرد. هم ست اول و هم ست دوم وقت استراحت گرفتیم و این موضوع را یادآوری کردیم که اشتباهات زیاد است. با توپ گیری و دفاع روی تور کوشش کردیم عقب ماندگی را جبران کنیم. روسیه هم خوب بازی کرد و آن ها تاکتیک بالآیی دارند بنابراین اگر عقب بیفتیم جبران سخت است. به هرحال این بازی تمام شده است و امیدوارم از این بازی برای دیدار با ایتالیا استقاده کنیم.

لوزانو درباره بازی با تیم ملی ایتالیا گفت: ایتالیا تیم خوبی است وتجربه زیادی در بازی های بین المللی دارد. اگر صددرصد توانمان را ارائه دهیم و ایتالیا را تحت فشار قرار بدهیم شاید نتواند بازی خود را ارائه دهد و احتمال صعود ما وجود خواهد داشت.امیدوارم این بازی، بازی سال ایران باشد.

لوزانو درباره تغییراتی که در ترکیب ایران در این بازی داشت گفت: ما نیاز داریم از افراد دیگری هم استفاده کنیم تایک سری از بچه ها در شرایط بازی قرار بگیرند. تیم ما دوازده نفره است و ما باید از دیگر دوستان هم استفاده کنیم و ببینیم کدام یک می توانند یاری نمایند. ممکن است افرادی که در شرایط المپیک نیستند این موضوع را درک ننمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 401

به "لوزانو: امیدوارم بازی با ایتالیا بازی سال ایران باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوزانو: امیدوارم بازی با ایتالیا بازی سال ایران باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید