در سفر به جزیره ساردینیا، قید استفاده از گوگل مپ را بزنید

به گزارش ورزش من و تو، گردشگران ساردینیا ایتالیا اغلب هنگام استفاده از گوگل مپ، سر از جاده هایی درمی آورند که به خدمات امدادی محتاج می شوند، به همین دلیل مقامات این منطقه از گردشگران می خواهند که از این نقشه استفاده نکنند.

در سفر به جزیره ساردینیا، قید استفاده از گوگل مپ را بزنید

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید

سواحل بکر و زیبا در دامنه صخره های شیب دار، جاده های مارپیچ رمانتیک و تعداد زیادی مناطق کوهستانی دست نخورده و طبیعی را می توان در جزیره ساردینیا ایتالیا تجربه کرد؛ هرچند بعضی از گردشگران به خاطر استفاده از گوگل مپ، گم می شوند یا خودروی آن ها در جاده گیر می نماید.

مقامات بائونی در استان الیاسترا در شرق ساردینیا، از بازدیدنمایندگان می خواهند که برای سفر در این منطقه به گوگل مپ اعتماد ننمایند.

گردشگران اغلب با استفاده از جی پی اس خودروی شان از جاده هایی پایین می فرایند که برای خودرو مناسب نیست و به منظور رسیدن به سواحل مخفی، از جاده خارج می شوند که در نهایت وسیله نقلیه آن ها گیر می افتد و چاره ای جز یاری خواستن از آتش نشانی محلی ندارند.

این موضوع منجر به 144 تماس اضطراری برای امداد به خودروها و کوهنوردان طی دو سال گذشته در استان شده است. در آخرین اتفاق، دو گردشگر یک پورشه که در راستا ناهمواری در رشته کوه سوپرامونت گیر افتاده بودند (جایی که به خاطر نماهای صخره ای عمودی برای کوهنوردان شناخته شده است)، توسط خدمات اورژانس نجات پیدا کردند. آن ها در جست وجوی غارهای شن سفید در پای صخره های غوطه ور در آب رفته بودند، همان جاذبه ای که استان الیاسترا به آن معروف است.

هزینه خدمات اورژانس برعهده جامعه محلی است و هیچ مبلغی برای نجات گردشگران، از آن ها دریافت نمی گردد. سالواتور کوریاس، شهردار بائونی، می گوید:

مقامات این منطقه، با نصب علائمی به زبان انگلیسی و ایتالیایی به گردشگران توصیه می نمایند که از راستاهای گوگل مپ و همین طور راستاهایی که فقط به خودروهای همه جارو یا ای تی وی اختصاص دارد، استفاده ننمایند. خودروهای سواری و هاچ بک زیادی در راستاهای غیرقابل عبور گیر افتاده اند و گاهی اوقات این اتفاق شامل حال خودروهای آ فرود نیز شده است. همه این ماجراها در اثر استفاده از گوگل مپ اتفاق افتاده که در جاده های ما اغلب گمراه نماینده است. با گوگل مپ تماس گرفته ایم و آن ها قول پیگیری موضوع را داده اند. ما منتظر و امیدوار هستیم که آن ها اقدام مؤثری انجام دهند. با این حال، تا به امروز هیچ اقدام عملی ای صورت نگرفته است و به همین دلیل نصب علائم در ورودی جاده های پررفت وآمد را شروع نموده ایم.

سالواتور کوریاس پیشنهاد نموده است که در این مدت، گردشگران از علائم یا همان نقشه های قدیمی و مطمئن جاده ها استفاده نمایند. گزینه بهتری هم وجود دارد که شامل استفاده از راهنماهای محلی متخصص می گردد که هیچ کدام گردشگران را در معرض خطر قرار نمی دهند. او می گوید:

ما از مسائل گوگل مپ در ساردینیا آگاه هستیم و می دانیم بعضی گردشگران به پایین جاده هایی رانندگی می نمایند که امکان رفت وآمد در آن ها به خاطر راستاشان، سخت است. در حال حاضر مشغول آنالیز روش هایی هستیم تا بهتر بتوانیم در زمینه این نوع جاده ها به گردشگران اطلاع رسانی کنیم.

اگر تمایل دارید که سفری برنامه ریزی شده و راحت به ایتالیا و بازدید از ساردینیا داشته باشید، می توانید از میان فهرست تورهای ده ها آژانس معتبر در ورزش من و تو، قیمت انواع تورها به مقصد دلخواه تان را مقایسه کنید و به وسیله آژانس های همکار ورزش من و تو، تور ارزان ایتالیا را بخرید.

منبع: کجارو / edition.cnn.com
انتشار: 12 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 637

به "در سفر به جزیره ساردینیا، قید استفاده از گوگل مپ را بزنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در سفر به جزیره ساردینیا، قید استفاده از گوگل مپ را بزنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید