توسعه فناوری نانو و رونق بازار با کمک 62 کارگزار

به گزارش ورزش من و تو، شبکه تبادل فناوری نانو در چهار حوزه اعتباربخشی، کاهش ریسک فنی، کاهش ریسک مالی و خدمات مشاوره از کارگزاران حمایت می کند.

توسعه فناوری نانو و رونق بازار با کمک 62 کارگزار

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این حمایت ها منجر به همکاری 33 کارگزار حقیقی و 29 کارگزار حقوقی با این شبکه شده است. شبکه تبادل فناوری نانو که با هدف شناسایی ظرفیت ها، ارائه خدمات حمایتی و تسهیل گری در فرآیند تبادل فناوری ایجاد شده است با حمایت از 62 کارگزار توانسته نقشی موثر در ارتقای فناوری نانو و بازارسازی برای این محصولات داشته باشد.

با تلاش های اجرا شده و توسعه ارتباط و شبکه سازی در زیست بوم فناوری و صنعتی کشور طی یک سال اخیر، بیش از 100 متخصص حقیقی و حقوقی توانمند برای کارگزاری در حوزه فناوری نانو شناسایی شده اند و 29 کارگزار تازه به این صنعت معرفی شده است.

کارگزاران تبادل فناوری یکی از پایه های اصلی ارتباط با صنعت و تجاری سازی دستاوردهای فناورانه هستند. آنها تسهیل گران فناوری هستند و در به هم رسانی عرضه و تقاضا، خلق فرصت های ویژه و مشاوره کسب و کار به فناوران کمک می کنند. ین افراد حلقه واسط میان فناوران و سرمایه گذاران هستند و ارتباط میان این دو را تسهیل می کنند.

بر همین اساس ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ذیل شبکه تبادل فناوری نانو، اقدام به جذب کارگزاران کرده است تا با کمک آنها ورود محصولات و خدمات نانو فناوری ایران ساخت به بازار را تسهیل و تسریع کند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 7 اسفند 1400 بروزرسانی: 7 اسفند 1400 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1923

به "توسعه فناوری نانو و رونق بازار با کمک 62 کارگزار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه فناوری نانو و رونق بازار با کمک 62 کارگزار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید