افزایش سه برابری فراوری زباله در خانه تکانی های نوروزی

به گزارش ورزش من و تو، معاون خدمات شهری منطقه 5 شهرداری کرج گفت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و آغاز خانه تکانی، حجم زباله تولیدی شهروندان دو تا سه برابر بیشتر شده است.

افزایش سه برابری فراوری زباله در خانه تکانی های نوروزی

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرنگار از ، مجتبی قمرپور ، معاون خدمات شهری منطقه 5 شهرداری کرج گفت: در آستانه نوروز 99 خانه تکانی شهروندان شروع شده و حجم زباله تولیدی شهروندان دو تا سه برابرافزایش پیدا نموده است.

قمر پور با اشاره به اینکه شهروندان نسبت به زمان معین شده برای خارج کردن زباله از منزل بی تفاوت نباشند اضافه کرد: در شرایط موجود از شهروندان تقاضا می گردد با شهرداری همکاری نمایند و ضمن کوشش برای کاهش میزان پسماند تولیدی، زباله های خود را در زمان مقرر یعنی ساعت 9 شب از منزل خارج نمایند.

او گفت: متاسفانه بعضی از شهروندان به زمان معین شده برای خارج کردن زباله از منزل توجه ندارند و فکر می نمایند در هر ساعتی از شبانه روز می توانند زباله های خود را دور بریزند.

معاون خدمات شهری منطقه 5 شهرداری کرج اضافه کرد: این بی توجهی باعث انباشت زباله در کوچه و خیابان های شهر و انتشار آلودگی می گردد.

قمر پور در ادامه به جمع آوری متکدیان از معابر اصلی نیز اشاره ای کرد و گفت: در روزهای پایانی سال شاهد افزایش تعداد متکدیان در مکان های پرتردد شهر هستیم که برای جمع آوری آنها با نیروی انتظامی هماهنگی انجام شده تا این افراد را جمع آوری و برای ساماندهی به مرکزی در تهران منتقل نمایند.

انتهای پیغام / خ . م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 748

به "افزایش سه برابری فراوری زباله در خانه تکانی های نوروزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سه برابری فراوری زباله در خانه تکانی های نوروزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید