استقلال دغدغه مسئولان باشگاه نیست، چرا وزیر ورزش بی اعتنا است؟

به گزارش ورزش من و تو، محمد مومنی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: سعید رمضانی با حرکتش قبل از اعزام تیم به کویت عمق مسائل این باشگاه را نشان داد. عمده مسائل باشگاه همانطور که رمضانی گفت این است که مدیران وقت کافی برای اداره این باشگاه ندارند. خود آقایان موسوی و خلیل زاده هم قبلا به این موضوع اشاره نموده بودند و گفته بودند به دلیل مشاغل دیگری که دارند زمان کافی برای این کار ندارند و من تعجب می کنم که چرا وزیر محترم ورزش نسبت به این موضوع بی اعتنا است.

استقلال دغدغه مسئولان باشگاه نیست، چرا وزیر ورزش بی اعتنا است؟

پیشکسوت آبی پوشان گفت: مدیریت در باشگاه استقلال وقت شبانه روزی می طلبد و فردی باید مدیریت این باشگاه را بر عهده بگیرد که دغدغه اش استقلال باشد. متاسفانه آنچه که ما می بینیم این است که آقایانی که مدیریت باشگاه را بر عهده دارند دغدغه شان تیم نیست. بلکه تفریح شان حضور در این باشگاه است.

مومنی گفت: پیشکسوتان تا به امروز بارها مسائل مدیریت در این باشگاه را بازگو نموده و هشدارهای لازم را داده بودند که افاقه ننموده بود. سعید رمضانی که از نجیب ترین افراد حاضر در فوتبال است هم از این شرایط به ستوه آمد و ترجیح داد در سفر به کویت تیم را همراهی نکند.

وی اضافه نمود: رمضانی از خودش گذشت تا حرفش که حرف حقی هست را به گوش دیگران برساند و من امیدوارم که این پیغام او را گرفته باشند.

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: استقلال عادت دارد که همواره با دست خالی به موفقیت رسیده و امروز هم این تیم بدون مدیرعامل و سرپرست در کویت تنهاست. دست این تیم برای موفقیت در این بازی هم روی زانوی خودش است و تنها با تکیه بر بازیکنان، کادر فنی و حمایت هوادارانش پیش می رود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 788

به "استقلال دغدغه مسئولان باشگاه نیست، چرا وزیر ورزش بی اعتنا است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال دغدغه مسئولان باشگاه نیست، چرا وزیر ورزش بی اعتنا است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید