یحیی گل محمدی متخصص نیمه مربیان دربی

به گزارش ورزش من و تو، یحیی از سه بازی در دو بازی نیمه مربیان را برده و در یک بازی هم به تساوی رسیده تا نشان دهد متخصص نیمه مربیان دربی است.

یحیی گل محمدی متخصص نیمه مربیان دربی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دربی تهران برای سومین بار متوالی با نتیجه تساوی به سرانجام رسید که سهم هر تیم دو گل بود. ثبت این نتایج در حالی رخ داد که در هر 3 بازی بازیکنان تعویضی تأثیر مهمی در ثبت این نتایج داشتند، اما این بار استقلال بود که پیش دستی کرد و با تعویض روی نتیجه بازی تأثیر گذاشت.

در دربی برگشت لیگ نوزدهم پرسپولیس وقتی گل دوم را دریافت کرد، یحیی دست به تعویض های مهمی زد. او به طور همزمان در دقیقه 58 نادری و رسن را به جای کامیابی نیا و انصاری وارد زمین کرد که حاصلش به تساوی کشاندن بازی بود. تیم یحیی در دربی نیمه نهایی جام حذفی هم بعد از تعویض به خودش آمد و در بازی که باخته بود از حریف پیش افتاد. یحیی در این بازی دقیقه 27 شیری را از زمین بازی خارج کرد و کمال کامیابی نیا را به زمین فرستاد و در ادامه تغییرات زودهنگام این بازی سیدجلال حسینی هم نیمه دوم را ندید و در ابتدای این نیمه جایش را به محمد نادری داد. ولی استقلال هم بیکار نبود و با آوردن زکی پور زمینه ساز تساوی این بازی شد که در سرانجام هم استقلال با ضربات پنالتی برد را به نام خودش ثبت کرد. دربی دوشنبه هم تعویضی ها حرف اول را زدند، اما این بار تیم برنده بود که با تعویض هایش برگ برنده برای حریف رو کرد. قبل از دست به کار شدن یحیی، فکری ابتدا با تعویض احمد موسوی دفاع راست تیمش گل اول را دریافت کرد و با تعویض محمد نادری دفاع چپ تیمش گل دوم را خورد. البته فکری یک تعویض خوب هم داشت، چون فرشید اسماعیلی که جانشین رضاوند شده بود، پاس گل تساوی دربی را در دقیقه آخر بازی با ضربه سر ارسال کرد.

نتایج تکراری تساوی سه دربی اخیر همگی روی تعویض مربیان رقم خورد و یحیی گل محمدی نقش اصلی را داشت. یحیی از سه بازی در دو بازی نیمه مربیان را برده و در یک بازی هم به تساوی رسیده تا نشان دهد متخصص نیمه مربیان دربی است. یحیی این بار گزینه مناسبی برای تعویض روی نیمکت نداشت، ولی استقلالی ها به جای او تعویض دلخواهش را انجام دادند تا کمبود بازیکن پرسپولیس به چشم نیاید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1388

به "یحیی گل محمدی متخصص نیمه مربیان دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یحیی گل محمدی متخصص نیمه مربیان دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید