کلوب بروژ در فکر بازگرداندن کاوه رضایی

به گزارش ورزش من و تو، مهاجم ایرانی شارلوا با عملکرد خوبش در این تیم، مسئولان باشگاه کلوب بروژ را برای بازگرداندنش به فکر انداخته است.

کلوب بروژ در فکر بازگرداندن کاوه رضایی

به گزارش خبرنگاران، سایت فوتبال 24 بلژیک با انتشار گزارشی نوشت؛ کاوه رضایی که در تیم فوتبال کلوب بروژ کاملاً ناموفق بود، این فصل در شارلوا نشان داد که هنوز می تواند فوتبال بازی کند. حالا پرسش این است که آینده این مهاجم 27 ساله چه خواهد شد؟

رضایی تا پایان ماه ژوئن 2022 با کلوب بروژ قرارداد دارد. با وجود اینکه آبی وسیاه پوشان بروژ چند مهاجم در ترکیب خود دارند، اما ممکن است کادر فنی این تیم فرصتی دیگر به این مهاجم ایرانی بدهد تا خودش را در فصل آینده به اثبات برساند.

اگر کاوه رضایی بتواند عملکرد خوبی در کلوب بروژ ارائه دهد و فرصت بازی داشته باشد، ممکن است در ادامه در این تیم بماند، در غیر این صورت او ممکن است بروژ را به مقصد خوب دیگری ترک کند.

به گزارش خبرنگاران، رضایی 27 ساله که در سال 2018 از شارلوا به کلوب بروژ پیوست، پس از یک فصل حضوری ناموفق در این تیم بلژیکی با قرارداد قرضی یک ساله به شارلوا بازگشت و این فصل در 26 بازی، آمار 14 گل زده و 5 پاس گل را از خود برجای گذاشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 871

به "کلوب بروژ در فکر بازگرداندن کاوه رضایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوب بروژ در فکر بازگرداندن کاوه رضایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید