کاهش 31 درصدی مسافران متروی تهران و حومه

به گزارش ورزش من و تو، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران از کاهش 31 درصدی مسافران مترو همزمان با شروع اجرای طرح محدودیت های کرونایی خبر داد.

کاهش 31 درصدی مسافران متروی تهران و حومه

به گزاش گروه اجتماعی خبرنگاران، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه فرنوش نوبخت با اشاره به کاهش آمار مسافری در روز های اخیر گفت: سرفاصله حرکت قطار ها تغییری نداشته و با همان ظرفیت قبلی به فعالیت خود ادامه می دهیم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه شرح داد: در اولین روز از اجرای طرح محدودیت های کرونایی که با روز شنبه اول هفته مصادف شده بود، نسبت به شنبه هفته گذشته شاهد کاهش 2300 نفری مسافر بودیم این در حالیست که آمار ارائه شده در مقایسه با آخرین روز کاری آبان ماه سال درجاری در چهارشنبه هفته گذشته 31 درصد کاهش مسافری رانشان می دهد.

وی با تاکید بر اینکه استفاده شهروندان از متروی تهران کاهش داشته افزود: ما شرکت بهره برداری متروی تهران با همان ظرفیت قبلی و اجرای سرفاصله حرکت قطار های مترو در خط دو 3 دقیقه، خطوط یک و چهار3/5 دقیقه، خط سه 6 دقیقه، خط شش با سرفاصله 15 و خط هفت 10 دقیقه سرویس دهی دارد.

وی گفت: با همان ظرفیت پیش از شیوع ویروس کرونا در حال خدمت رسانی است، اما در برخی از ساعات روز در ایستگاه های تقاطعی ممکن است با حجم بالای مسافر روبرو شویم که عمدتاً مربوط به ساعات ابتدایی روز است، ولی بر اساس آمار کاهش مسافری را شاهد هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1288

به "کاهش 31 درصدی مسافران متروی تهران و حومه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 31 درصدی مسافران متروی تهران و حومه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید