هوای شهرهای توریستی تهران در روزهای پنجم و ششم فروردین

به گزارش ورزش من و تو، سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای شرایط جوی شهرهای پرتردد کشور طی 5 و 6 فروردین را تشریح و اعلام نمود که شرایط جوی بیشتر این منطقه ها صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.

هوای شهرهای توریستی تهران در روزهای پنجم و ششم فروردین

به گزارش خبرنگاران، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، آسمان تهران فردا (5 فروردین) کمی ابری تا قسمتی ابری، در بعضی ساعات همراه با وزش باد و برای یکشنبه (6 فروردین) نیز نیمه ابری، وزش باد و گاهی ابری و بارش پراکنده و در شب افزایش باد پیش بینی می گردد.

شرایط جوی اصفهاننیز در این دو روز ابری تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می گردد و شرایط جوی کرجنیز در این دو روز صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.

آسمان گرگان فردا صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد و مه رقیق خواهد بود و برای روز 6 فروردین ماه صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر، درپاره ای نقاط مه آلود و وزش باد پیش بینی می گردد. آسمان ساریصاف تا نیمه ابری گاهی افزایش ابر خواهد بود و آسمان شهر رشت طی دو روز آینده قسمتی ابری تا نیمه ابری و وزش باد با احتمال بارش پراکنده پیش بینی می گردد.

آسمان تبریز نیز در این دو روز (5 و 6 فروردین ماه) نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد شدید را تجربه می نماید و آسمان مشهد صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می گردد.

شرایط جوی اهواز نیز در دو روز آینده صاف تا قسمتی ابری همراه با مه رقیق با غبارصبحگاهی در اواسط روز ابری همراه با احتمال بارش پراکنده باران خواهد بود. شرایط جویبندرعباس نیز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 فروردین 1402 بروزرسانی: 4 فروردین 1402 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 2175

به "هوای شهرهای توریستی تهران در روزهای پنجم و ششم فروردین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای شهرهای توریستی تهران در روزهای پنجم و ششم فروردین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید