ناکامی زهرا نعمتی در کسب سهمیه المپیک، سهمیه ریکرو قطعی شد

به گزارش خبرنگاران، پس از انتها مسابقات تیر وکمان قهرمانی آسیا از صبح امروز پنجشنبه رقابت های انتخابی المپیک در تایلند آغاز شد و طی آن کمانداران ریکرو ایران به مصاف حریفان خود رفتند.

ناکامی زهرا نعمتی در کسب سهمیه المپیک، سهمیه ریکرو قطعی شد

در این مرحله از رقابت ها و در بخش بانوان زهرا نعمتی در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات با نتیجه 6 بر صفر مقابل نماینده سریلانکا به پیروزی رسید. وی در یک هشتم نهایی مقابل نماینده هند با نتیجه 6 بر 4 باخت و حذف شد. شیوا شجاع مهر با نتیجه 7 بر یک مقابل نماینده قزاقستان باخت و حذف شد. نیلوفر علیپور هم با نتیجه 6 بر 2 مقابل نماینده بوتان باخت و حذف شد.

در بخش مردان اما میلاد وزیری با نتیجه 6 بر 2 مقابل نماینده عربستان به پیروزی رسید. وی در یک هشتم نهایی با نتیجه 6 بر 2 مقابل نماینده هنگ کنگ صاحب رجحان شد. وزیری در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 6 بر 2 مقابل نماینده تایلند به پیروزی رسید و به نیمه نهایی راه یافت.

در همین بخش رضا شبانی مقابل نماینده هنگ کنگ با نتیجه 6 بر 5 باخت و حذف شد.

امین پیرعلی هم در مرحله یک شانزدهم نهایی با نتیجه 6 بر 2 مقابل نماینده فیلیپین به رجحان رسید. وی در مرحله یک هشتم نهایی مقابل نماینده تاجیکستان با نتیجه 6 بر 4 صاحب برد شد. پیرعلی در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نماینده ازبکستان با نتیجه 6 بر 4 به پیروزی رسید و به نیمه نهایی راه یافت.

با توجه به حضور دو کماندار ایرانی در مرحله نیمه نهایی مسابقات انتخابی المپیک، سهمیه ایران برای المپیک 2020 قطعی است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 24 دی 1398 شناسه مطلب: 586

به "ناکامی زهرا نعمتی در کسب سهمیه المپیک، سهمیه ریکرو قطعی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناکامی زهرا نعمتی در کسب سهمیه المپیک، سهمیه ریکرو قطعی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید