مرادی: به من وطن فروش گفتند، اما یک هفته بعد عذرخواهی کردند، ورودی المپیک بگیرم، ابر انسان می شوم

به گزارش ورزش من و تو، قهرمان دوی ماراتن جام هرمز گفت: کمیته بین المللی المپیک گفت کسانی که سهمیه دوی ماراتن المپیک را بگیرند، ابر انسان هستند و من امیدوارم باز هم نماینده ایران در المپیک باشم.

مرادی: به من وطن فروش گفتند، اما یک هفته بعد عذرخواهی کردند، ورودی المپیک بگیرم، ابر انسان می شوم

محمدجعفر مرادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ورزش من و تو، درباره قهرمانی اش در جهان ماراتن جام هرمز گفت: مسابقه سنگینی برگزار گردید و با توجه به شرایط جوی، رقابت سنگین بود، اما به لطف خدا و با یاری مربی ام آقای روح الله گلستانی قهرمان شدم.

وی درباره شرایطش برای کسب سهمیه المپیک 2050 توکیو گفت: از زمانی که ایرج عرب آمده، همه راضی هستند و این اتفاق خوبی است. ما حتی امیدوار بودیم که او رئیس گردد، اما برای انتخابات ثبت نام نکرد. انشاالله کسانی که قرار است در مجمع انتخاباتی رای بدهند، یک نفر بهتر از دوره قبل را انتخاب نمایند.

دونده المپیکی کشورمان با گلایه از یک برنامه صداوسیما که در گذشته از او انتقاد نموده بود، گفت: در برنامه شبکه سه که مجری آن آقای جاودانی بود، با همکاری رئیس وقت فدراسیون برنامه ریزی نموده بودند که مرا وطن فروش بگویند که این کار را کردند، اما یک کمپین ایجاد شد که یک هفته بعد مجری برنامه عذرخواهی کرد. من درخصوص رئیس فدراسیون مصاحبه نموده بودم و این اتفاق رخ داد.

مرادی درباره کسب سهمیه المپیک توکیو عنوان نمود: رکورد ورودی المپیک در دوی ماراتن بسیار سخت شده است، اما امیدوارم با حمایت فدراسیون بازهم المپیکی شوم. این رکورد نزدیک به مدال برنز دوره قبل المپیک است. حتی چندی قبل سایت کمیته بین المللی المپیک نوشته بود کسانی که به این رکورد برسند، ابر انسان هستند. قرار است اردوی دو ماهه در کنیا به همراه مربی ام داشته باشم و سپس در مسابقه هلند شرکت کنم که امیدوارم به هدفم برسم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 722

به "مرادی: به من وطن فروش گفتند، اما یک هفته بعد عذرخواهی کردند، ورودی المپیک بگیرم، ابر انسان می شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرادی: به من وطن فروش گفتند، اما یک هفته بعد عذرخواهی کردند، ورودی المپیک بگیرم، ابر انسان می شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید