یزدانی با ضربه فنی المپیک را از دست داد، قیاسی مسافر توکیو شد

به گزارش ورزش من و تو، امیرمحمد یزدانی با ضربه فنی مقابل مرتضی قیاسی از رسیدن به المپیک توکیو بازماند.

یزدانی با ضربه فنی المپیک را از دست داد، قیاسی مسافر توکیو شد

به گزارش خبرنگاران، رقابت انتخابی درون اردویی وزن 65 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد برای شناخت نماینده ایران در المپیک 2021 توکیو، صبح امروز (آدینه)، میان امیر محمد یزدانی و مرتضی قیاسی در خانه کشتی شهید صدرزاده برگزار گردید.

در این مبارزه که با 2 کیلوگرم ارفاق وزن برگزار گردید، قیاسی با بدنی آماده و نمایشی مسلط پیروز شد با ضربه فنی به فزونی برسد و به عنوان نماینده وزن 65 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد ایران در المپیک توکیو معرفی گردد. قیاسی تا ثانیه سرانجامی 10 بر 5 پیش بود و در لحظات آخر پیروز به ضربه فنی یزدانی شد.

این مبارزه در 3 دقیقه وقت نخست با حساب یک بر صفر به سود یزدانی به سرانجام رسید.

کادر فنی تیم ملی پیش از انجام این مبارزه اعلام نموده بود که رقابت انتخابی این وزن در یک مبارزه برگزار می گردد و در صورت صلاح دید مربیان و اشتباهات داوری، مبارزه تکرار خواهد شد و باید دید با توجه به شکست یزدانی آیا این مبارزه تکرار می گردد یا خیر؟

امیرمحمد یزدانی چندی پیش در رقابت های گزینشی آسیا در قزاقستان با کسب مدال نقره پیروز به کسب سهمیه المپیک در وزن 65 کیلوگرم شد و قیاسی نیز به مدال برنز آسیا رسید.

تا به امروز رقابت انتخابی اوزان 57 و 86 کیلوگرم کشتی آزاد ایران با معرفی رضا اطری و حسن یزدانی برگزار گردیده و قرار است نمایندگان ایران در 3 وزن به جامانده 74، 97 و 125 کیلوگرم نیز با اعزام به تورنمنت لهستان که 18 و 19 خرداد ماه برگزار می گردد، معین شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1621

به "یزدانی با ضربه فنی المپیک را از دست داد، قیاسی مسافر توکیو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یزدانی با ضربه فنی المپیک را از دست داد، قیاسی مسافر توکیو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید