فیفا از میناوند و انصاریان یاد کرد

به گزارش ورزش من و تو، ایرانی هایی که به بهانه کرونا در میان ما نیستند و وداع آنها با دنیای فانی خیلی از خاطره ها را مکدر کرد. مهرداد میناوند و علی انصاریان فقید که کسی مهاجرت آنها را هنوز هم باور ندارد و هر کسی که خبر ابتلای آنها را به کرونا را شنید می گفت کرونا را شکست خواهند داد چون ورزشکار هستند و بدن قوی دارند. اما تقدیر بر آن بود از میان ما رخت ببندند و منبعد تنها با خاطرات آنها زندگی کنیم.

فیفا از میناوند و انصاریان یاد کرد

محمود یاوری و حمید جاسمیان فقید هم از میان ما رفتند. دو چهره ارزشمند و قدیمی فوتبال کشور که بخشی از هویت و تاریخ فوتبال ایران هستند. در کنگره فیفا کلیپ جالبی از این چهار ایرانی پخش شد و نمایندگان کشورها به این ها ادای احترام کردند.

رییس فیفا هم در مراسم آغازین این کنگره از کادر درمان تشکر کرد و گفت: در ابتدا باید از کادر درمان و پزشکی تشکر ویژه ای داشته باشیم که در این سال لحظاتی بسیار سخت داشتند و آرزو داریم که شرایط دنیا بهتر گردد. ما در جهت همکاری و همراهی جامعه دنیای یک و نیم میلیارد دلار برای مقابله با کرونا اختصاص دادیم و احتیاجی به منابعی غیر از فوتبال نداریم. چون منابع اقتصادی فیفا کفایت می نماید. البته این پول برای فیفا نیست و تعلق به تمام اعضا دارد و هنگام احتیاج پرداخت می گردد. بازگشت به فوتبال شعار اصلی فیفا است و اهمیت بازگشت امنیت و سلامت به بازیکنان باعث شد تا فوتبال در دنیا ادامه پیدا کند.

منبع: فرارو
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1617

به "فیفا از میناوند و انصاریان یاد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیفا از میناوند و انصاریان یاد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید