فخری: برنامه ریزی ها برای بازی های آسیایی هانگژو در حال اجرا است، کاروان ایران کیفی خواهد بود

به گزارش ورزش من و تو، رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک گفت: ستاد کارشناسی برای برنامه ریزی بازی های آسیایی هانگژو 2022 تشکیل شد.

فخری: برنامه ریزی ها برای بازی های آسیایی هانگژو در حال اجرا است، کاروان ایران کیفی خواهد بود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رادیو ورزش، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک درباره برنامه های آینده تیم ها برای حضور در بازی های آسیایی سال آینده گفت: بلافاصله بعد از بازی های المپیک، ستاد کارشناسی بازی های آسیایی هانگژو 2022 با حضور همکارانم در کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش تشکیل شد. کارها در حال اجرا و برنامه ریزی ها آغاز شده است. فدراسیون ها هم یک به یک طی هفته های آینده برای برنامه ریزی دعوت خواهند شد.

وی در خصوص حضور خود به اسم سرپرست کاروان اضافه نمود: اجازه دهید تصمیم گیری این خبر را ستاد عالی بازی ها اعلام کند. بحث های اولیه مطرح شده است. این ستاد هم به ریاست وزیر محترم ورزش و معاونین او و رئیس کمیته ملی المپیک برگزار خواهد شد.

پیمان فخری در خصوص شرایط بعضی از رشته های پرمدال مثل دوومیدانی و تیروکمان گفت: در این رشته ها وضع بدی نخواهیم داشت. با توجه به اینکه المپیک یک سال به تعویق افتاد. تیم ها شرایط خوب و آماده ای دارند. همه تقریبا برای کسب سهمیه المپیک تا همین چند ماه گذشته در حال کوشش بودند. امیدواریم همین شرایط و حمایت ها ادامه داشته باشد تا شرایط بسیار خوبی را فراهم نماییم.

رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک در انتها اسم کرد: برنامه ریزی ها در حال اجرا است. یک تعدادی رشته هدف داریم. قطعا کاروان به صورت کیفی خواهد بود. با توجه به اینکه یک سال تا بازی ها فرصت داریم، فکر می کنم شرایط بازیکنان بسیار خوب است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1762

به "فخری: برنامه ریزی ها برای بازی های آسیایی هانگژو در حال اجرا است، کاروان ایران کیفی خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فخری: برنامه ریزی ها برای بازی های آسیایی هانگژو در حال اجرا است، کاروان ایران کیفی خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید