شانس رضا مقدم برای کسب مدال نقره پرتاب چکش آسیا

به گزارش ورزش من و تو، سایت اتحادیه دوومیدانی آسیا از ملی پوش پرتاب چکش کشورمان به عنوان یکی از مدعیان کسب مدال در رقابت های قهرمانی آسیا نام برد.

شانس رضا مقدم برای کسب مدال نقره پرتاب چکش آسیا

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با قیمت تور بالی در ایام عید همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی اندونزی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگاران، در آستانه آغاز بیست و دومین دوره رقابت های دوومیدانی قهرمانی آسیا در هند، سایت رسمی اتحادیه این رشته در آسیا به آنالیز بعضی از رشته های پرتابی پرداخته است.

یکی از این رشته های پرتاب، پرتاب چکش است که رضا مقدم نیز به نمایندگی از کشورمان در آن حضور دارد. بخت اول قهرمانی در این ماده دلشاد نظروف از تاجیکستان است. این ورزشکار 35 ساله در سه دوره اخیر بازی های آسیایی در سال های 2006، 2014 و 2014 و همچنین المپیک 2016 ریو به مقام قهرمانی رسیده و به دنبال کسب یک طلای دیگر است. تنها طلایی تاریخ ورزش تاجیکستان در المپیک همچنین در کوشش است تا از عنوان قهرمانی خود در مسابقات قهرمانی آسیا در سال های 2013 و 2015 دفاع کند.

سایت اتحادیه دوومیدانی آسیا پس از نظروف، شانس رضا مقدم و لی یون چول از کره جنوبی را بیشتر از سایرین می داند و معتقد است که این دو پرتابگر چکش برای کسب مدال نقره با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 680

به "شانس رضا مقدم برای کسب مدال نقره پرتاب چکش آسیا" امتیاز دهید

1 کاربر به "شانس رضا مقدم برای کسب مدال نقره پرتاب چکش آسیا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شانس رضا مقدم برای کسب مدال نقره پرتاب چکش آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید