ربیعی: نباید به چیزهایی که داریم قانع باشیم، به ما می گویند شگفتی لیگ

به گزارش ورزش من و تو، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان می گوید عملکرد بازیکنانش باعث شده کارشناسان به این تیم لقب شگفتی لیگ را بدهند.

ربیعی: نباید به چیزهایی که داریم قانع باشیم، به ما می گویند شگفتی لیگ

به گزارش خبرنگاران، محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در نشست خبری پیش از ملاقات با نساجی اظهار کرد: از دست دادن بازیکن در لیگ اجتناب ناپذیر است و رخ می دهد اما در این مسائل ما کمی هم بدشانس هستیم. در مصدومیت آقای کریم زاده کسی با او برخورد نکرد و پایش پیچید و مصدوم شد. کریم زاده سال خوبی را در این فصل داشت. مطمئنا با قدرت برمی گردد و من منتظر برگشتن مصدومان تیم هستم. در بازی برابر نساجی عقیل کعبی را هم به اسم بازیکن چهار کارته نداریم. انصاری هم به تازگی در جهت تمرینات قرار گرفته است. این اتفاقات در فوتبال طبیعی است و البته کمی هم بدشانس بوده ایم.

او ادامه داد: هر بازیکنی که در تیم ما به زمین رفته با تمام وجود بازی نموده است. متخصصین و کارشناسان فوتبال تیم ما را به اسم شگفتی قلمداد می نمایند. این اتفاق خوبی برای ماست. منطق می گوید سال اول، سال بسیار پرتنشی برای تیم هایی است که تازه به لیگ می آیند. ما از هدف گذاری ها جلوتریم. هدف ما در فصل اول باقی ماندن در لیگ بود. مقداری از این هدف گذاری جلوتر هستیم. سعی می کنیم 9 بازی به جای مانده را با قدرت انجام دهیم و بتوانیم تیم را در لیگ با رتبه های بالاتر حفظ کنیم. هر چقدر تیم به لحاظ روحی و روانی در آرامش بیشتری باشد بازدهی بیشتری خواهد داشت. فضای تیم ما می توانست خیلی بدتر از این باشد، مثل تیم هایی که در سال اول حضورشان در لیگ، تا لحظه آخر دغدغه سقوط نکردن داشتند. خیلی از مراکز خبری و برنامه های تحلیلی از این تیم به اسم یک تیم باکیفیتی و شگفتی مسابقات یاد می نمایند. این جای خوشحالی دارد.

ربیعی درباره اینکه خیلی از طرفداران امیدوارند تیمشان سال جاری سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را هم بگیرد هم بیان نمود: آدم برای رویاها و آرزوهایش و اهدافش می جنگد. من مربی ای نیستم که بخواهم بگویم نه اینطور نمی گردد. من می خواهم منطقی صحبت کنم. اگر بتوانیم یک هدف عظیم داشته باشیم حتما برای آن کوشش خواهیم کرد. من سعی نموده ام به تیمم القا کنم که به چیزهایی که داریم قانع نباشیم. اما لیگ سخت است. ما در خیلی از بازی ها می توانستیم امتیاز بگیریم و نگرفتیم. مثلا در بازی با نفت مسجدسلیمان با کمترین موقعیت گل خوردیم و نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم. کوشش من این است هرجایی که هستم منطق و فلسفه بازی مان را جاری کنم.

او افزود: زمانی که ما این تیم را بالا آوردیم باز هم افرادی بودند که ما را می زدند. تعیین است که افکار پشت این مسائل چیست. من کلا زیاد با این موارد کاری ندارم. سعی می کنم روی برنامه های خودم کار کنم.

سرمربی مس درباره تیم نساجی هم گفت: برای این تیم بسیار احترام قائل هستم. برای ما عوامل و طرفداران این تیم بسیار قابل احترامند. می دانیم بازی سختی داریم. سعی نموده ایم هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ ذهنی خودمان را مهیای بازی کنیم. تیم ما فردا با فعل خواستن شدید به زمین می رود و تمام کوششش را می نماید که امتیاز کامل بازی را بگیریم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا محمد قاضی به بازی فردا می رسد یا خیر هم گفت: شاید خیلی ها نمی دانند اما او به کرونا مبتلا شد. او در فهرست 20 نفره تیم ما برای بازی فردا حضور دارد. امیدوارم هرچه سریع تر به شرایط آرمانی اش نزدیک گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 مرداد 1400 بروزرسانی: 21 مرداد 1400 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1708

به "ربیعی: نباید به چیزهایی که داریم قانع باشیم، به ما می گویند شگفتی لیگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: نباید به چیزهایی که داریم قانع باشیم، به ما می گویند شگفتی لیگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید