خان محمدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین شد

به گزارش ورزش من و تو، در مراسمی که عصر امروز با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد قزوین برگزار گردید، خان محمدی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین معرفی گردید.

خان محمدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری ورزش من و تو از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، محمدرضا خان محمدی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین در مراسم تکریم و معارفه ای که عصر امروز با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد قزوین برگزار گردید، با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یکی از افتخارات آموزش عالی کشور است، گفت: به نوبه خود از زحمات و کوشش های دکتر موسی خانی و همکاران ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین قدردانی می کنم.

وی ادامه داد: تقویت نقاط درخشان دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین و توجه بیشتر به دیگر ظرفیت های این دانشگاه، از اولویت های ماست. کوشش داریم ادبیاتی نوین و بدیع را وارد دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین کنیم.

خان محمدی با تأکید بر اینکه اکنون نمی توان آموزش و پژوهش را از هم جدا کرد، گفت: دانشگاه باید احتیاج صنعت و جامعه را بشناسد و در سراهای نوآوری و واحدهای فناور راه چاره یافته و محصول فراوری کند.

وی در انتها تأکید کرد: با روحیه مضاعف، از تمامی امکانات و ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین برای پیشبرد اهداف این دانشگاه و ارتقای بیش از پیش آن استفاده خواهیم کرد.

لازم به ذکر است در این مراسم معاونان، مدیران و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین حضور داشتند.

4129/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1065

به "خان محمدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خان محمدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید