تصاویر ، کنسرت های خانگی تک نفره در تهران

به گزارش ورزش من و تو، طی هفته های گذشته نهضتی دنیای راه افتاده و بالکن ها و پشت بام های خانه ها در شهرهای بزرگ و کوچک سراسر دنیا تبدیل به مکان هایی برای شادی و شاد کردن دل همسایه ها و خانواده ها و ابراز همبستگی با کادر درمانی و اعلام همبستگی مردم در نبرد با ویروس کرونا شده است.

تصاویر ، کنسرت های خانگی تک نفره در تهران

به گزارش خبرنگاران به نقل از عصر ایران، همراه با مردم بسیاری دیگر از کشورهای دنیا مردم ایران هم طی هفته های گذشته در خانه های خود نشستند تا غول کرونا را شکست دهند.

خانه نشستن مداوم برای بسیاری ملال آور و خسته کننده است اما هنرمندان می کوشند این خانه نشینی را قابل تحمل کنند.

طی هفته های گذشته نهضتی دنیای راه افتاده و بالکن ها و پشت بام های خانه ها در شهرهای بزرگ و کوچک سراسر دنیا تبدیل به مکان هایی برای شادی و شاد کردن دل همسایه ها و خانواده ها و ابراز همبستگی با کادر درمانی و اعلام همبستگی مردم در نبرد با ویروس کرونا شده است.

پشت بام های شهر تهران هم طی هفته های گذشته از این صحنه ها خالی نبوده است و تبدیل به مکان هایی برای ورزش، پیک نیک (سیزده بدر) و برگزاری کنسرت و نوازندگی هنرمندان شده است.

تصاویر زیر از ابراهیم نوروزی عکاس خبرگزاری آسوشیتدپرس در ایران است.

کاوه غفاری 26 ساله در حال نواختن آکاردئون در حیاط خانه در تهران محمد مالکی 23 ساله عضو ارکستر ملی ایران در حال نواختن ساکسیفون در پنجره خانه در تهران یاسمین کوزه گر 22 ساله در حال نواختن ویولون سل در پست بام خانه در تهران مدیا فرج نژاد 38 ساله در حال نواختن تار در پشت بام خانه در تهران فرید سرسنگی 29 ساله در حال نواختن درام در پشت بام خانه در تهران عارف میرباقی 33 ساله در حال نواختن ویولون سل در حیاط خانه / تهران شیوا عابدی 30 ساله در حال نواختن کمانچه در پشت بام خانه در تهران بهراد سوخاکیان 37 ساله عضو ارکستر ملی ایران در حال نواختن ویولون در پشت بام منزل در تهران بهنام عمران28 ساله در حال نواختن آکاردئون در پشت بام خانه خود در شهرک اکباتان در تهران مژگان حسینی 28 ساله در حال نواختن سازقانون در پشت بام خانه در تهران

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 929

به "تصاویر ، کنسرت های خانگی تک نفره در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، کنسرت های خانگی تک نفره در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید