تامین روشنایی پل های عابر پیاده منطقه 4

به گزارش ورزش من و تو، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 گفت: از ابتدای فصل پاییز و تاریک شدن زود هنگام هوا ضمن نورپردازی، نظافت و شستشوی تجهیزات و امکانات شهری؛ برطرف نواقص و مسائل پل های عابر مکانیزه در دستور کار نهاده شد.

تامین روشنایی پل های عابر پیاده منطقه 4

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، حمیدرضا فرخی با اعلام این خبر گفت: هرساله از ابتدای فصل پاییز و تاریکی زود هنگام هوا و به منظور افزایش رفاه و آسایش بیشتر شهروندان به خصوص افراد سالخورده، بچه ها و بانوان در استفاده از پل های عابر مکانیزه و تردد در محل های نزدیک به این فضاها، رسیدگی به این پل ها با اولویت نقاط آسیب خیز در دستور کار قرار و اجرایی شد.

او ادامه داد: در این راستا رسیدگی به شرایط نورپردازی، شستشو، پاکسازی، رنگ آمیزی پل ها و در روزهای کنونی کرونایی ضدعفونی پل های مکانیزه میدان رسالت، سیدخندان، مجیدیه، کرمان، سرسبز، شهید باقری و بوستان پلیس و... و. انجام می گردد.

فرخی در مورد برطرف نواقص پل های عابر گفت: در این طرح موضوعی که به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک در حال اجرا است، ضمن بازبینی پل های عابر مکانیزه و غیرمکانیزه در صورت داشتن معایب و مسائل فنی برطرف عیب و نقص می گردد.

معاون خدمات شهری منطقه در خاتمه اظهار امیدواری کرد: امید است با اینگونه اقدامات مدیریت شهری، بر رضایت و رفاه هرچه بیشتر شهروندان افزوده گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1222

به "تامین روشنایی پل های عابر پیاده منطقه 4" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین روشنایی پل های عابر پیاده منطقه 4"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید