بوفون: قدرت دریافت اینتر در این فصل برای من تعجب آور نیست

به گزارش ورزش من و تو، سنگربان تیم فوتبال یوونتوس می گوید که این تیم تا انتها راه با اینتر برای کسب اسکودتو رقابت خواهد نمود و اینکه از قدرت دریافت نراتزوری با راهنمایی آنتونیو کونته غافلگیر نشده است.

بوفون: قدرت دریافت اینتر در این فصل برای من تعجب آور نیست

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال یوونتوس شب گذشته (دوشنبه) در آخرین بازی از هفته بیست و سوم سری A پیروز شد میهمانش تیم کروتونه را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد. با پیروزی در این بازی که جان لوئیجی بوفون از سنگر یوونتوس محافظت می کرد، بانوی پیر توانست به رده سوم جدول هرچند فاصله این تیم با اینتر صدرنشین هنوز 8 امتیاز است و البته با یک بازی کمتر. در طی یک دهه اخیر این بهترین صندلی اینتر در کورس قهرمانی در این مقطع از فصل بوده است و به همین دلیل خیلی ها از هم اکنون قهرمانی این تیم در سری A را پیش بینی نموده اند. بوفون اما تأکید کرد که تیمش هنوز تسلیم نشده است.

او که در ششصد و پنجاه و چهارمین بازی اش برای یوونتوس کلین شیت کرد به شبکه اسکای اسپورت گفت: این رکورد معنایش این است که من با پرش توانسته ام خودم را به این صندلی برسانم. این بزرگترین حس رضایت است. این شیوه رسیدن شما به چنین دستاوردی است که آن را متمایز می نماید. من هر هفته عرض پرش هایم را اندازه می گیرم و تا زمانی که از اندازه آنها راضی باشم، به کارم ادامه خواهم داد.

یوونتوس بعد از سه بازی بدون برد متوالی، پایان توانست یک پیروزی کسب کند و بوفون هم بر لزوم و اهمیت این پیروزی تأکید کرد.

او اضافه نمود: بدون شک کسب این پیروزی برای ما ضروری بود. شیوه ای که ما می بریم قابل پیش بینی نیست. در نیم ساعت اول ما کارمان را واقعاً خوب انجام دادیم و مهمترین چیز هم فکر می کنم که حفظ روحیه جنگندگی و توجه و تمرکز تیم برای 90 دقیقه است.

بوفون با اشاره به اختلاف 8 امتیازی تیمش با صدر جدول سری A، تأکید کرد: من به هیچ عنوان از عملکرد اینتر در این فصل متعجب نیستم. در واقع اگر با این تیم و با این مربی، چنین عملنمودهایی از این تیم نمی دیدم تعجب می کردم. ارزش تیم آنها در پایین ترین حالت هم اندازه تیم ماست.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1457

به "بوفون: قدرت دریافت اینتر در این فصل برای من تعجب آور نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوفون: قدرت دریافت اینتر در این فصل برای من تعجب آور نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید