بازی های آسیایی 2018، شهنازی: روند مدال آوری کاروان ایران خوب بوده است، ماجرای نعمتی را دقیق آنالیز می کنیم

به گزارش ورزش من و تو، دبیرکل کمیته ملی المپیک از روند مدال آوری کاروان ایران در بازی های آسیایی 2018 اندونزی اظهار رضایت کرد.

بازی های آسیایی 2018، شهنازی: روند مدال آوری کاروان ایران خوب بوده است، ماجرای نعمتی را دقیق آنالیز می کنیم

شاهرخ شهنازی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ورزش من و تو در خصوص عملکرد کاروان ایران در بازی های آسیایی 2018 اندونزی گفت: تا این لحظه و با گذشت 5 روز از مسابقات مدال آوری و عملکرد کاروان ایران خوب بوده است. دهمین مدال طلا را کسب کردیم و اگر این روند ادامه یاید، نتیجه خوبی رقم خواهد خورد. به ورزشکاران، مربیان، دست اندرکاران و جامعه تبریک می گویم. روند مدال آوری ما خوب بوده و امیدوارم در روزهای آینده ادامه داشته باشد.

وی در خصوص حذف زهرا نعمتی از مسابقات ریکرو گفت: اتفاق خوبی نبود اما ورزشکاران این رشته و سایر ورزشکاران در جریان مسابقات هستند. از همه می خواهم که تا خاتمه مسابقات صبوری نمایند و اجازه دهند تا کمیته ملی المپیک آنالیز دقیقی از این موضوع داشته باشد و نتیجه را اعلام کند. ضمن سپاسگزاری ار جامعه ورزش اجازه دهیم فضای آرامش برای همه ورزشکاران و نعمتی فراهم گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 مهر 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 25

به "بازی های آسیایی 2018، شهنازی: روند مدال آوری کاروان ایران خوب بوده است، ماجرای نعمتی را دقیق آنالیز می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی های آسیایی 2018، شهنازی: روند مدال آوری کاروان ایران خوب بوده است، ماجرای نعمتی را دقیق آنالیز می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید