آینه را در کجای خانه نصب کنیم؟

به گزارش ورزش من و تو، اگر روزی آینه را از شما بگیرند و بگویند که در طی 24 ساعت نمی توانید به هیچ آینه ای نگاه کنید آن وقت متوجه خواهید شد که آینه چه نقش مهمی در زندگی روزمره شما دارد و علاوه بر دیدن خود در دکوراسیون خانه نقش مهمی را بازی می نماید.

آینه را در کجای خانه نصب کنیم؟

به گزارش خبرنگاران، به همین دلیل همواره فضایی را در خانه برای قرار دادن آینه اختصاص دهید تا علاوه بر استفاده های کاربردی، از بازتاب نور و رنگ در فضای خانه لذت ببرید.

استفاده درست از آینه و قرار دادن در جای درست، می تواند فضا را برای شما دلنشین و جذاب کند. آینه با انعکاس تصاویر و رنگ ها به منزل نور و عمق می دهد.

برای این که مکان مناسبی را برای قرار دادن آینه انتخاب کنید، نکاتی را مرور می کنیم.

ورودی خانه

ورودی خانه های آپارتمانی معمولا نور کمی دارد و باید با چراغ روشن گردد. به همین دلیل یکی از بهترین محل ها برای نصب آینه ورودی منزل تان است.

دستشویی و حمام

یکی از جاهایی که بدون شک به نصب آینه در آن فکر می کنید، دستشویی و حمام است. اولین جایی که معمولا برای نصب آینه در دستشویی و حمام در نظر گرفته می گردد، بالای سینک دستشویی است.

پذیرایی

یک آینه عظیم را در یک مکان مرکزی در اتاقی کوچک نصب کنید. آینه های عظیم وقتی که در اتاقی کوچک به کار گرفته شوند، می توانند به عنوان نقطه ای کانونی مطرح شوند. برای تاثیرگذاری بیشتر می توانید یک آینه عظیم را بالای شومینه، و یا در کنار یک عنصر دکوراتیو نصب کنید.

میز غذاخوری

اگر میز غذاخوری شما در مکانی قرار گرفته است که نور طبیعی در آنجا وجود ندارد، می توانید از آینه بهره ببرید تا علاوه بر انعکاس نورهایی مثل نور شمع ، این امر در رمانتیک شدن فضا هم به شما یاری کند.

دیوار مقابل پنجره

آینه های روی دیوار را در مقابل یک پنجره قرار دهید. انجام این کار باعث می گردد که آینه مانند یک پنجره دیگر به نظر برسد؛ به طوری که نمایان گر نور و منظره بیرونی می گردد. همچنین نور طبیعی را برای ایجاد فضایی عظیمتر و روشن تر ایجاد می نماید.

منبع: ایرنا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1609

به "آینه را در کجای خانه نصب کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آینه را در کجای خانه نصب کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید