کاهش 14 درصدی قیمت بلیت هواپیما نسبت به آذرماه

به گزارش ورزش من و تو، دبیر انجمن صنفی شرکت های هواپیمایی از کاهش 14 درصدی قیمت بلیت هواپیما در جدول جدید پروازهای داخلی نسبت به جدول نرخ مسیرهای پروازی در آذر 97 اطلاع داد.

کاهش 14 درصدی قیمت بلیت هواپیما نسبت به آذرماه

ورزش من و تو: مقصود اسعدی سامانی درباره جدول نرخ پروازهای داخلی که از 21 شهریور اجرایی شده است، گفت: بر اساس آنالیز های اجرا شده، قیمت های جدید پروازهای داخلی در مقایسه با نرخ های آذر ماه گذشته در 60 راستا پروازی پرتردد، حدود 14 درصد کاهش یافته است.

وی با اشاره به این که شرکت های هواپیمایی به نرخ های جدید پایبند بوده و آن را رعایت می نمایند، اضافه کرد: انجمن شرکت های هواپیمایی 16 سایت فروش بلیت هواپیما را که نرخ های آن ها بالاتر از نرخ های اعلامی ایرلاین ها بوده به سازمان هواپیمایی کشوری معرفی نموده است.

وی با یادآوری این که سازمان هواپیمایی کشوری نیز این سایت ها را برای برخورد قانونی به قوه قضاییه معرفی نموده است درباره وضعیت ایرلاین ها گفت: شرکت های هواپیمایی در شرایط سختی به سر می برند و فعالیت در این وضعیت برای آن ها سخت است.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان این که در این شرایط تامین قطعه و موتور برای ایرلاین ها بسیار سخت است، اضافه کرد: با آن که مبالغ مربوط به خرید قطعات و موتور توسط شرکت های هواپیمایی پرداخت شده، اما امکان ورود آن ها به کشور وجود ندارد.

منبع: چمدان
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 349

به "کاهش 14 درصدی قیمت بلیت هواپیما نسبت به آذرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 14 درصدی قیمت بلیت هواپیما نسبت به آذرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید