کادیز 2-1 بارسا؛ شکست غیرمنتظره آبی و اناری&zwnjها

به گزارش ورزش من و تو، بارسلونا در دیداری خارج از خانه مقابل کادیز با نتیجه 2-1 مغلوب شد.

کادیز 2-1 بارسا؛ شکست غیرمنتظره آبی و اناری&zwnjها

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شاگردان رونالد کومان که در ملاقاتهای اخیر نتایج خوبی کسب نموده بودند، در ملاقات امشب مقابل کادیز نمایش چندانی خوبی نداشتند و در نهایت مغلوب شدند.

بارسلونا بازی را بهتر شروع کرد اما این کادیز بود که در دقیقه 8 به گل اول بازی رسید. روی یک ضربه کرنر بود که ارسال مینگسا روی ارسال پره آ دچار اشتباه شد و توپ را به سمت دروازه خودی زد اما تراشتگن با یک واکنش خوب توپ را برگردانند؛ ولی توپ برگشتی مقابل آلوارو خیمنز نهاده شد و او هم به راحتی دروازه را باز کرد.

بعد از این گل بازیکنان بارسا حملات شان را از سر گرفتند و در دقیقه 14، روی ارسال سرجینو دست، کوتینیو صاحب موقعیت شد اما ضربه محکم او از بالای دروازه کادیز به بیرون رفت. سه دقیقه بعد روی پاس مسی، این بار برایتویت صاحب موقعیت شد ولی واکنش خوب لدسما، مانع از باز شدن دروازه کادیز شد.

حملات بارسا ادامه پیدا کرد و در دقیقه 28، مسی با یک ضربه دیدنی می توانست کار را به تساوی بکشد ولی باز هم این لدسما بود که با یک واکنش به موقع، دروازه کادیز را نجات داد.

رجحان بارسا ادامه پیدا کرد و این تیم در دقایق انتهای نیمه اول هم صاحب یکی دو موقعیت خوب دیگر شد اما نتوانست از آنها استفاده کند و در نهایت این نیمه با همان یک گل به سود کادیز به انتها رسید.

نیمه دوم را هم بارسا بهتر شروع کرد و در دقیقه 50، روی همکاری پدری و برایتویت، این مسی بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او را لدسما به راحتی مهار کرد.

حملات بارسا ادامه پیدا کرد انتها در دقیقه 57 این تیم به گل تساوی رسید. جوردی آلبا که با پاس مسی صاحب توپ شده بود، آن را به دهانه دروازه کادیز فرستاد و آلکالا در کوشش برای دفع توپ، به اشتباه آن را وارد دروازه کرد.

بعد از این گل تیم میزبان پیش کشید و خیلی زود بار دیگر پیش افتاد. آلوارو نگردو که تنها یک دقیقه از ورودش به زمین سپری شده بود، از اشتباه کلمنت لنگله و تراشتگن استفاده کرد و به راحتی دروازه خالی را باز کرد.

مسی می توانست در دقیقه 66 بار دیگر گار را به تساوی بکشد اما ضربه آزاد او از بالای دروازه به بیرون رفت. یک دقیقه توپ در محوطه جریمه کادیز به دست بودیگر برخورد کرد اما داور بعد از استفاده از VAR، پنالتی ای به سود بارسا اعلام نکرد.

در دقیقه 73، روی پاس عالی بوسکتس، این دِست بود که می توانست دروازه کادیز را باز کند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

هرچه به دقایق انتهای بازی نزدیک می شدیم، فشار حملات بارسا بیشتر می شد و این تیم چند بار تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با نتیجه 2-1 به سود کادیز به انتها رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1315

به "کادیز 2-1 بارسا؛ شکست غیرمنتظره آبی و اناری&zwnjها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کادیز 2-1 بارسا؛ شکست غیرمنتظره آبی و اناری&zwnjها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید