پروازهای ترکیه به ایران از سر گرفته می شود ، مبدا و مقصدهایی که در اولویت هستند ، احتمال افزایش قیمت بلیت پروازها وجود دارد؟

به گزارش ورزش من و تو، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی از آغاز پروازهای ایران و ترکیه از یازدهم شهریورماه خبر داد.

پروازهای ترکیه به ایران از سر گرفته می شود ، مبدا و مقصدهایی که در اولویت هستند ، احتمال افزایش قیمت بلیت پروازها وجود دارد؟

به گزارش ورزش من و تو به نقل از ایلنا، مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان این که ترکیه برنامه پروازی خود را به ایران اعلام کرده است، گفت: ترکیش ایرلاین، شرکت هواپیمایی حامل پرچم ترکیه، در جدیدترین به روزرسانی برنامه های پروازی خود بیان نمود از اوایل سپتامبر پروازهای خود را به 5 شهر ایران از سر می گیرد.

وی درباره جزئیات پروازهای ترکیه به 5 شهر تهران، تبریز، شیراز، مشهد و اصفهان توضیح داد: طبق برنامه اعلام شده، ترکیه از اول سپتامبر 21 پرواز در هفته به تهران، 4 پرواز در هفته به تبریز و شیراز و از پنجم سپتامبر 2 پرواز در هفته به مشهد و اصفهان خواهد داشت.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی افزود: با از سرگیری پروازهای ترکیه به ایران، پروازهای ایران به شهرهای ترکیه هم آغاز خواهد شد و به این صورت نیست که پروازها فقط با ایرلاین ترکیه انجام شود.

اسعدی سامانی درباره احتمال افزایش قیمت بلیت پروازهای ایران و ترکیه گفت: نرخ بلیت هواپیما در مسیرهای خارجی تابع نرخ دلار است، اما به طور مستقیم به تعداد پروازها و میزان تقاضا بستگی دارد. اگر تعداد پروازها کم و تقاضا بالا باشد احتمال افزایش قیمت وجود دارد.

وی همچنین با اشاره به برقراری تورهای ترکیه توضیح داد: فعلا در این مرحله درباره پروازهای بین دو کشور تصمیم گیری شده است و هنوز هیچ تصمیمی درباره برقراری تورهای مسافرتی و گردشگری ترکیه اخذ نشده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1131

به "پروازهای ترکیه به ایران از سر گرفته می شود ، مبدا و مقصدهایی که در اولویت هستند ، احتمال افزایش قیمت بلیت پروازها وجود دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروازهای ترکیه به ایران از سر گرفته می شود ، مبدا و مقصدهایی که در اولویت هستند ، احتمال افزایش قیمت بلیت پروازها وجود دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید