پروازهای ترکیه به ایران از سر گرفته می شود ، مبدا و مقصدهایی که در اولویت هستند ، احتمال افزایش قیمت بلیت پروازها وجود دارد؟

به گزارش ورزش من و تو، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی از آغاز پروازهای ایران و ترکیه از یازدهم شهریورماه خبر داد.

پروازهای ترکیه به ایران از سر گرفته می شود ، مبدا و مقصدهایی که در اولویت هستند ، احتمال افزایش قیمت بلیت پروازها وجود دارد؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا، مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان این که ترکیه برنامه پروازی خود را به ایران اعلام کرده است، گفت: ترکیش ایرلاین، شرکت هواپیمایی حامل پرچم ترکیه، در جدیدترین به روزرسانی برنامه های پروازی خود بیان نمود از اوایل سپتامبر پروازهای خود را به 5 شهر ایران از سر می گیرد.

وی درباره جزئیات پروازهای ترکیه به 5 شهر تهران، تبریز، شیراز، مشهد و اصفهان توضیح داد: طبق برنامه اعلام شده، ترکیه از اول سپتامبر 21 پرواز در هفته به تهران، 4 پرواز در هفته به تبریز و شیراز و از پنجم سپتامبر 2 پرواز در هفته به مشهد و اصفهان خواهد داشت.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی افزود: با از سرگیری پروازهای ترکیه به ایران، پروازهای ایران به شهرهای ترکیه هم آغاز خواهد شد و به این صورت نیست که پروازها فقط با ایرلاین ترکیه انجام شود.

اسعدی سامانی درباره احتمال افزایش قیمت بلیت پروازهای ایران و ترکیه گفت: نرخ بلیت هواپیما در مسیرهای خارجی تابع نرخ دلار است، اما به طور مستقیم به تعداد پروازها و میزان تقاضا بستگی دارد. اگر تعداد پروازها کم و تقاضا بالا باشد احتمال افزایش قیمت وجود دارد.

وی همچنین با اشاره به برقراری تورهای ترکیه توضیح داد: فعلا در این مرحله درباره پروازهای بین دو کشور تصمیم گیری شده است و هنوز هیچ تصمیمی درباره برقراری تورهای مسافرتی و گردشگری ترکیه اخذ نشده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1131

به "پروازهای ترکیه به ایران از سر گرفته می شود ، مبدا و مقصدهایی که در اولویت هستند ، احتمال افزایش قیمت بلیت پروازها وجود دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروازهای ترکیه به ایران از سر گرفته می شود ، مبدا و مقصدهایی که در اولویت هستند ، احتمال افزایش قیمت بلیت پروازها وجود دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید