مشکی پوشان به خداداد عزیزی واگذار شد

به گزارش ورزش من و تو، با توافق میان عباسی و خداداد عزیزی، تیم دسته یکی مشکی پوشان به کمیته انتقالی به ریاست خداداد عزیزی واگذار شد.

مشکی پوشان به خداداد عزیزی واگذار شد

به گزارش ورزش من و تو، پس از جلسه ای که میان اعضای کمیته انتقالی باشگاه مشکی پوشان و محمدرضا عباسی، مالک این باشگاه برگزار گردید، طرفین به توافق رسیدند تا تیم دسته یکی فوتبال مشکی پوشان در اختیار کمیته انتقالی به ریاست خداداد عزیزی قرار گیرد.

آرمین رهبر در گفت وگو با ورزش من و تو، در خصوص این جلسه اظهار کرد: با توافق اجرا شده تیم دسته یکی فوتبال مشکی پوشان به کمیته انتقالی متشکل از هاشم حسینی، خداداد عزیزی، من، محمدمهدی برادران، رییس هیات فوتبال خراسان رضوی و یک نماینده از اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی واگذار شد. از اداره کل ورزش استان نیز درخواست نموده ایم تا نماینده خود را برای عضویت در این کمیته معرفی نماید.

وی اضافه نمود: پس از این توافق جلسه ای با اصولی و فیضی، دو عضو شورای شهر مشهد برگزار کردیم و توافقات بسیار خوبی در رابطه با آینده تیم فوتبال دسته اولی مشکی پوشان شکل گرفت. بر این اساس طبق توافقی که اجرا شده قرار بر این شد که تا فردا، خداداد عزیزی برنامه مدنظرش را به دوستان در شورای شهر ارائه دهد تا ان شاءالله با همراهی دوستان دیگر شاهد مشکلی در این خصوص نباشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 مهر 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 26

به "مشکی پوشان به خداداد عزیزی واگذار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکی پوشان به خداداد عزیزی واگذار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید