مبتکران سراسر جهان در ماموریت زندگی بهتر برای همه

به گزارش ورزش من و تو، ال جی با تعهد تزلزل ناپذیر خود به نشاندن لبخندی گرم بر چهره های مردم از هر قشری، دائماً در حال نوآوری است تا آینده را دوباره تجسم کند، از نو شکل دهد و زندگی های بهتری را از طریق جامعه ای فراگیر و محیطی شکوفا ارائه دهد.

مبتکران سراسر جهان در ماموریت زندگی بهتر برای همه

ال جی برای الهام گرفتن و همکاری با نوآوران همفکری که با ایده های تازه خود به قریب الوقوع ترین چالش های جهان پاسخ می دهند، به درخواست نامه ها برای کسب اولین جایزه LIFES GOOD AWARD در سپتامبر امسال پاسخ مثبت داد.

این چالش مطابق با نام خود، راه حل های نوآورانه ای را مد نظر دارد که با هدف ال جی برای ایجاد یک زندگی بهتر برای همه در دو حوزه همسو بودند: نوآوری برای سیاره، که راه حل هایی را هدف قرار می دهد که به حفظ و ترمیم محیط زیست کمک می کنند؛ و نوآوری برای مردم، راه حل هایی که ایمنی، قابلیت استفاده و دسترسی برای کاربرانی با توانایی ها و ناتوانی های مختلف را در اولویت قرار می دهند.

این ابتکار فرصتی عالی برای تکیه بر فلسفه نوآوری باز ال جی بود، زیرا بیش از 334 فکر خلاق از 61 کشور در سراسر جهان را گرد هم آورد تا ایده های بالقوه تغییر جهان خود را به اشتراک بگذارند. با رقابت شرکت کنندگان با شانس یک در صد، این چالش نشان داد که چه تعداد از فکر های درخشان با چشم انداز ال جی برای جهانی پایدار طنین انداز می شوند، صرف نظر از اینکه اهل کجا هستند.

اوج موفقیت آمیز برنامه های LIFES GOOD AWARD، نور روشنی را بر مسیر تازهی که ال جی به سمت اتخاذ شیوه های تجاری پایدارتر می رود، می تاباند. این شرکت اکنون توجه خود را به توسعه بستر فرصت ها و منابع معطوف کرده است تا افراد را از هر زمینه ای دعوت کند تا به چرخه تأثیر مثبت آن بپیوندند.

B Lab Korea، یک موسسه بلامنفعه با دانش کافی در میزان گیری و تأیید تأثیر اجتماعی یک کسب وکار، که با مشارکت ال جی وظیفه ارزیابی برنامه ها را بر اساس تأثیر، نوآوری و امکان سنجی آن ها بر عهده دارد، تخصص و انصاف بیشتری را به جایزه اضافه می کند؛ یعنی معیارهای خود ال جی برای نوآوری برای زندگی بهتر.

برای منصفانه ترین و آگاهانه ترین فرآیند ارزیابی، ال جی از دانشگاهیان محترم در صنایع مختلف کمک گرفت تا به مدیران خود در هیئت داوری ملحق شوند. این مجموعه استعدادهای متنوع از نوآوران، کارآفرینان، متخصصان کسب و کار و دانشمندان مشهور به خوبی نشان می دهد که چگونه جامعه می تواند به عنوان یک جامعه گرد هم بیاید تا آینده بهتری را برای مردم و سیاره شان فراهم کند.

فینال بزرگ جایزه LIFES GOOD AWARD در ژانویه برگزار می شود و چهار فینالیست در CES® 2023 معرفی می شوند و بازی های نهایی در هفته های بعد ارائه می شوند. اگرچه خاتمه چالش نوآوری افتتاحیه در پیش است، سفر جمعی ال جی به سوی زندگی بهتر برای همه سال های آینده ادامه خواهد داشت. ال جی با تعهد به اطمینان از زندگی خوب در هر کاری که انجام می دهد، هرگز از ایجاد امکانات تازه برای جامعه و کره زمین دست نخواهد کشید.

منبع: فوت و فن
انتشار: 19 آذر 1401 بروزرسانی: 19 آذر 1401 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 2125

به "مبتکران سراسر جهان در ماموریت زندگی بهتر برای همه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبتکران سراسر جهان در ماموریت زندگی بهتر برای همه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید