علامتی که هم اکنون می شنوید، اعلام خطر است

به گزارش ورزش من و تو، جنجال در بازی رفت دو تیم حفاری اهواز و گیتی پسند و اتفاقات بعد از این بازی، نگرانی هایی برای بازی برگشت دو تیم ایجاد نموده است.

علامتی که هم اکنون می شنوید، اعلام خطر است

به گزارش ورزش من و تو، لیگ برتر فوتسال به مرحله نیمه نهایی رسیده و تنها سه بازی تا معین شدن قهرمان باقی مانده است. دیدار تیم های حفاری اهواز و گیتی پسند هفته پیش در دور رفت مرحله نیمه نهایی با حواشی بسیاری همراه بود و قرار است فردا(پنجشنبه) دیدار برگشت بین این دو تیم در اصفهان برگزار گردد.

اتفاقات بازی رفت بین دو تیم، بیانیه های بعد از بازی، سابقه رویارویی دو تیم و دیگر عوامل باعث شده تا نگرانی فراوانی برای بازی برگشت ایجاد گردد. همانطور که پیش از دیدار رفت دو تیم نیز این نگرانی ها وجود داشت و اثبات شد این نگرانی ها، پر بیراه هم نبود.

نگرانی ها برای بازی رفت از جایی شروع شد که باشگاه حفاری اهواز اظهار داشت بازی به صورت زنده پخش نخواهد شد. در سال های اخیر پخش نشدن مسابقه فوتسال برخلاف جریان معمول و با دلایل غیر فنی، با عواقب بدی همراه بوده و یادآور اتفاقات تلخ است.

حال باشگاه گیتی پسند نیز در اقدامی تلافی جویانه اعلام نموده این بازی پخش نمی گردد و معین نیست آیا قرار است حواشی دیدار رفت در اصفهان نیز تکرار گردد؟ پرتاب نارنجک، فحاشی به بازیکنان حریف، توقف عمدی بازی با پرتاب بطری آب و ... از جمله صحنه های زشتی بود که در بازی رفت تیم های حفاری و گیتی پسند در اهواز شاهدش بودیم.

اما مصاف دو تیم به جز بازی هفته پیش نیز، همواره جنجالی از آب درآمده است. یکی از پرحاشیه ترین بازی های دو تیم مربوط به لیگ 1396 است که اتفاقا در سالن پیروزی اصفهان نیز برگزار گردید و با ورود ناگهانی بازیکن گیتی پسند به زمین و ممانعت او از گل شدن توپ، درگیری های شدیدی بین بازیکنان دو تیم درگرفت. صحنه هایی که جهانی شد و با بازتاب آن در رسانه های خارجی، آبروریزی بزرگی برای فوتسال و ورزش ایران به بارآورد.

در بخشی از بیانیه روز شنبه باشگاه گیتی پسند آمده است: مطمئنا باشگاه حفاری اهواز فراموش نموده است که دیدار برگشت نیمه نهایی در اصفهان برگزار می گردد که اینگونه رفتارها را انجام داده است.

این بیانیه و مصاحبه عوامل باشگاه گیتی پسند در هفته اخیر نشانه هایی خوبی نبوده و می توانند علائم خطری باشند. علائمی که کمیته فوتسال و سازمان لیگ اگر آن ها را جدی نگیرند، بازهم شاهد تکرار روزی تلخ برای فوتسال ایران خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 161

به "علامتی که هم اکنون می شنوید، اعلام خطر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علامتی که هم اکنون می شنوید، اعلام خطر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید