عامل جنایت بلوارمرزداران را شناسایی کنید

به گزارش ورزش من و تو، پلیس آگاهی پایتخت با انتشار تصویر مردی که پس از اقدام به قتل همسرش متواری گردیده است، از شهروندان خواست که وی را شناسایی نمایند.

عامل جنایت بلوارمرزداران را شناسایی کنید

به گزارش ورزش من و تو، روز 16بهمن سال95 از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره قتل در خیابان مرزداران خیابان ابراهیمی به کلانتری 139 مرزداران اعلام و با حضور مأموران در محل و انجام آنالیز های اولیه تعیین شد خانمی 30 ساله به نام آمنه در منزلش با ضربات متعدد جسم تیز به قتل رسیده است.

پدر مقتول که با حضور در محل جنایت با جسد دخترش روبرو گردیده و موضوع را به پلیس اطلاع داده بود، پس از حضور کارآگاهان در صحنه جنایت به آنها گفت: طبق روال هر روز برای بردن دخترم به محل کارش، به دنبال او رفتم اما از خانه بیرون نیامد، چندین بار زنگ خانه را زدم اما پاسخگو نبود، با گوشی تلفن همراهش تماس گرفتم اما باز هم جوابی نداد و بعد از آن نا امید شدم و با همسرش تماس گرفتم اما او نیز جوابی نداد.

وی ادامه داد: سریعا به مدرسه نوه ام هلیا رفته و کلید منزلشان را تحویل گرفتم. از نوه ام پرسیدم از پدرش خبری دارد یا خیر ؟ که گفت پدرش مانند همیشه او را به مدرسه رسانده است. سپس به سرعت خودم را به منزل دخترم رسانده و وارد خانه شدم، پس از ورود به خانه دخترم را درحالی که یک قبضه چاقوی آشپزخانه در سینه اش فرورفته بود در اتاق خواب پیدا کردم، او مرده بود و نفس نمی کشید، از همسایگان یاری خواستم و به پلیس زنگ زدم.

هلیا دختر مقتول نیز پس از حضور در خانه و اطلاع از مرگ مادرش، درباره آخرین باری که با مادرش خداحافظی نموده بود به کارآگاهان گفت: صبح از خواب بیدار شدم، پدرم برایم صبحانه درست کرد و آن را داخل کیفم گذاشت تا با خودم به مدرسه ببرم و از من خواست پایین منتظرش بمانم تا بیاید. پدرم سوئیچ خودرویش را به من داد تا سوار ماشین شوم از خانه بیرون رفتم اما بعد از مدتی یادم افتاد که توپ تنیسم را برنداشتم که دوباره به خانه برگشتم، در آن موقع مادرم در پذیرایی نشسته بود و داشت گوشی تلفن همراهش را چک می کرد، با مادرم به دنبال توپ تنیس گشتیم اما آن را پیدا نکردیم و من بعد از چند دقیقه دوباره از خانه بیرون رفتم و پدرم هم چند دقیقه بعد آمد.

هلیا در ادامه به کارآگاهان گفت:در مسیر مدرسه پدرم بارها از من خواست که مراقب خودم باشم و چندین بار این جمله را تکرار کرد به طوری که پیش از این هیچگاه این طور با من حرف نزده بود. پدر و مادرم روز جمعه با هم دعوا نموده بودند و من صدای مشاجره آنها را از داخل اتاق می شنیدم. کارآگاهان در ادامه و با تحقیق از همسایگان و اهالی مجتمع مسکونی متوجه شدند که نزاع و درگیری مقتول با همسرش به نام ابوالفضل.ش 33 ساله همیشگی بوده و حتی در چندین مورد نیز به خاطر شدت درگیری هایشان از سوی همسایگان مورد اعتراض نهاده شده اند. بنا بر اظهارات صریح همسایگان همسر مقتول چندین بار در اظهاراتش عنوان نموده بود که خاتمه یک روز زنش را به قتل می رساند. با توجه به شواهد و دلایل به دست آمده مبنی بر ارتکاب جنایت توسط همسر مقتول، کارآگاهان به قصد انجام تحقیقات به محل کار ابوالفضل در شهرستان شهریار اعزام شدند، ابوالفضل مالک یک کارگاه بتن ریزی در شهریار است اما بنا بر اظهارات کارگران کارگاه، او از روز جنایت هیچ بازگشتی به کارگاه خود نداشته است.

در ادامه، تحقیقات از خانواده ابوالفضل دردستورکار کارآگاهان نهاده شد اما آنها نیز در اظهاراتی مشابه مدعی شدند که از ابوالفضل هیچ اطلاعی ندارند .

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبـر گفت: در ادامه رسیدگی به پرونده و به منظور شناسایی و دستگیری همسر مقتول به عنوان تنها مظنون و متهم پرونده ، هماهنگی لازم با بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران برای انتشار دوباره تصویر بدون پوشش ابوالفضل . ش انجام گردیده است.

وی از شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر این فرد به عنوان قاتل متواری گردیده و اطلاعاتی در خصوص نشانی و محل مخفیگاه و یا محل های تردد وی دارند خواست تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 51055426 در اختیار کارآگاهان اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهنـد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 دی 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 47

به "عامل جنایت بلوارمرزداران را شناسایی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عامل جنایت بلوارمرزداران را شناسایی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید