در جلسه نمایندگان استقلال و استراماچونی چه گذشت؟

به گزارش ورزش من و تو، قرار است پس از مذاکرات چند روزه، تکلیف آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی برای بازگشت به ایران امروز معین گردد.

در جلسه نمایندگان استقلال و استراماچونی چه گذشت؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با گذشت سه روز از مذاکره بین نمایندگان باشگاه استقلال و وکیل استراماچونی، قرار است امروز (چهارشنبه) تکلیف نهایی این مربی تعیین گردد.

انتشار قرارداد و عصبانیت وکیل استراماچونی

روز اول مذاکرات، اسماعیل خلیل زاده سرپرست باشگاه استقلال به همراه علی خطیر و رحمان رضایی در یکی از هتل های دوحه قطر منتظر وکیل استراماچونی بودند که متوجه انتشار قرارداد استراماچونی در ایران می شوند. همین مسئله فرایند مذاکرات را بهم زد، چرا که وکیل استراماچونی با اعلام این مسئله به نمایندگان استقلال گفت که با این شرایط مذاکرات معنی ندارد. در ادامه، با اصرار نمایندگان استقلال، مذاکرات از سر گرفته می گردد، اما انتشار قرارداد فضای مذاکرات را تغییر داده بود و حتی تا روز آخر نیز این کشمکش از طرف مقابل ادامه داشت.

حضور مدیربرنامه استراماچونی

قرار بود فدریکو پاستورلو مدیربرنامه های استراماچونی در مذاکرات شرکت کند، اما او در امارات بود و به دلیل شرایط سخت پروازی بین این کشور و قطر، به وسیله ویدئو کنفرانس در این جلسه حرف هایش را بیان کرد. نکته قابل توجه، تمایل زیاد پاستورلو به ادامه همکاری استراماچونی و استقلال بود.

پذیرفتن همه شروط استراماچونی به غیر از یک شرط!

در جریان مذاکرات، خواسته های استراماچونی از پرداخت به موقع اقساطی حقوقش، امکانات اولیه شامل زمین با کیفیت، پرداخت پول بازیکنان استقلال و ... مورد پذیرش نمایندگان استقلال نهاده شد. پس از شرط های فنی از سوی استراماچونی، بحث به مسائل دیگر کشیده شد، از جمله نبودن یکی از اعضا در هیئت مدیره استقلال. وکیل استراماچونی گفت که این فرد مصاحبه ای علیه موکلش انجام داده که به گوش آنها رسیده است. او و استراماچونی خواستار یکسری تغییرات در بحث مدیریتی باشگاه شدند که البته وقتی این موضوع با وزارت ورزش و جوانان در میان گذاشته شد، مورد پذیرش قرار نگرفت.

نحوه مدت قرارداد تعیین شد

با توجه به فسخ قرارداد یک طرفه از سوی استراماچونی با استقلال، باید قرارداد جدیدی در صورت ادامه همکاری منعقد گردد. قرارداد قبلی دو ساله بود و اکنون وکیل استراماچونی خواستار قرارداد یک ساله شده است. در مذاکرات، دو طرف نتیجه گرفتند که قرارداد تا انتها فصل باشد، اما در صورت صعود استقلال به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا، قرارداد به صورت اتوماتیک تمدید گردد.

به گزارش خبرنگاران، اینها بخشی از جزئیات مذاکره بین نمایندگان باشگاه استقلال و وکیل و مدیربرنامه های استراماچونی بود و صحبت های زیادی در مورد دیگر مسائل مختلف شد که باشگاه استقلال با آن موافقت نموده است. قرار است استراماچونی تا عصر امروز پاسخ نهایی خود را بدهد. از فرایند مذاکرات چنین برمی آید که بازگشت استراماچونی پنجاه - پنجاه است.

مدیران استقلال نیز با توجه به این شرایط، در کوشش هستند در صورت عدم حضور استراماچونی، خیلی زود سراغ گزینه های مدنظر خود بفرایند. در این بین، گفته می گردد فرهاد مجیدی به ایران برگشته و شاید دوباره مسئولان باشگاه با او برای پذیرفتن راهنمایی استقلال صحبت نمایند. از طرفی در رابطه با حضور جواد نکونام سرمربی فعلی فولاد در استقلال هم بحث هایی مطرح شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 697

به "در جلسه نمایندگان استقلال و استراماچونی چه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در جلسه نمایندگان استقلال و استراماچونی چه گذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید