خبرنگاران زنده یاد محمدی؛ جشنواره ای که دبیری اش را بر عهده داشت، ندید و رفت

به گزارش ورزش من و تو، تهران - خبرنگاران - مدیر کل اداره هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی پیامی ضمن تسلیت درگذشت زنده یاد گلزار محمدی هنرمند نمایش عروسکی و دبیر هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی تهران - مبارک؛ نوشت: نمی توانیم باور کنیم این هنرمند برگزاری جشنواره ای که دبیری اش را بر عهده داشت، ندید و رفت.

خبرنگاران زنده یاد محمدی؛ جشنواره ای که دبیری اش را بر عهده داشت، ندید و رفت

به گزارش اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی در پیغامی درگذشت گلزار محمدی هنرمند دنیای تئاتر عروسکی و دبیر هجدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک را تسلیت گفت.

در پیغام شهرام کرمی چنین آمده است: خبر کوتاه است و اتفاق جانکاه و شاید بیش از هر چیز، از آن رو شوکه کننده که گلزار محمدی علی رغم ابتلا به بیماری ای جان کاه، چنان سرشار از شور زندگی بود که نمی توانیم باور کنیم برگزاری جشنواره ای که دبیری اش را بر عهده داشت، ندید و رفت. گلزار محمدی پیش از برگزاری جشنواره ای درگذشت که متن فراخوانش را امیدوارانه تنظیم و مدیران بخش های نه گانه اش را شورمندانه انتخاب کرد. دریغ و افسوس که دستان مرگ فعل گزاره هجدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک از 10 تا 18 مردادماه 1399 به دبیری گلزار محمدی... را پاک و جمله را ناتمام کرد.

کرمی در ادامه این پیغام آورده است: کاگردانی و عروسک سازی نمایش های متعدد و ریاست انجمن نمایشگران عروسکی خانه تئاتر از سال 96 تا به امروز، عبارت های دیگری ست که با اندیشیدن به این هنرمند به ذهن می آید. عبارت هایی که با میل شورانگیز او به ادامه حیات و به تعویق افکندن کوچ ناگزیر به دنیا دیگر تا حد امکان، پیوند می خورد. درگذشت گلزار محمدی، هنرمند عرصه تئاتر عروسکی و دبیر هجدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک را به خانواده اش، دوستان و دوستداران و علاقه مندانش، به عروسک هایش و به بازماندگانش تسلیت می گویم.

گلزار محمدی ساعت سه بامداد یکشنبه - 18 اسفند - در پی عوارض ناشی از بیماری سرطان در خانه پدری در سنندج درگذشت.

منبع: ایرنا
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 817

به "خبرنگاران زنده یاد محمدی؛ جشنواره ای که دبیری اش را بر عهده داشت، ندید و رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زنده یاد محمدی؛ جشنواره ای که دبیری اش را بر عهده داشت، ندید و رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید