حضور همراه اول در نخستین کنگره موبایل ایران

به گزارش ورزش من و تو، نخستین کنگره موبایل ایران با حضور همراه اول به عنوان رکورددار سرعت اینترنت در ایران شروع به کار کرد.

حضور همراه اول در نخستین کنگره موبایل ایران

به گزارش انتخاب به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، نخستین کنگره موبایل ایران با حضور همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور از امروز سه شنبه 2 اسفند 1401 به مدت چهار روز در مرکز نمایشگاهی ایران مال شروع به کار کرد.

این کنگره که با هدف توسعه بازار زنجیره تأمین و عرضه تلفن همراه کشور و بعلاوه ایجاد همگرایی بین صنعت و دانش در حال برگزاری است، ضمن معرفی بخش های مختلف زنجیره موبایل در پی گردآوری اکوسیستم پلتفرم موبایل است.

اکوسیستم پلتفرم موبایل از بخش های گوناگون یک زنجیره بزرگ مانند تامین و عرضه سخت افزارهایی چون موبایل شروع می گردد و گروه های دیگری چون توسعه دهندگان، اپلیکیشن های کاربردی، اپراتورها، سرمایه گذاران، ارائه دهندگان خدمات، تولیدکنندگان موبایل، تنظیم گران مقررات و سایر گروه های ذی نفع در اکوسیستم ارتباطی و موبایل را در بر می گیرد تا در نهایت به مصرف کنندگان نهایی برسد.

همراه اول نیز به عنوان ارائه دهنده گسترده ترین زیرساخت ارتباطی و پوشش شبکه ای کشور و بعلاوه رکورددار سرعت اینترنت در ایران، با هدف معرفی آخرین دستاوردهای B2B و B2C خود و شرکت های زیرمجموعه در حوزه های سلامت، گیم، اپلیکیشن های کاربردی و پلتفرم های دیجیتال در این کنگره شرکت نموده است.

بعلاوه در این رویداد چهار روزه پنل های تخصصی ویژه فعالان مالی و بازرگانان، سمینارهایی با هدف معرفی فناوری های ویژه مصرف کنندگان، بخش معرفی دستاوردها و توانمندی ها، معرفی تازه های تکنولوژی و بخش خدمات دولت همراه نیز برای علاقه مندان به فضای دیجیتال تدارک دیده شده است.

منبع: انتخاب
انتشار: 2 اسفند 1401 بروزرسانی: 2 اسفند 1401 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 2164

به "حضور همراه اول در نخستین کنگره موبایل ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور همراه اول در نخستین کنگره موبایل ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید