تور بلغارستان: تورنمنت کشتی بلغارستان؛ صعود 3 کشتی گیر ایران به نیمه نهایی

به گزارش ورزش من و تو، تهران (پانا) - 3 آزاد و فرنگی کار ایران با رجحان مقابل رقبایشان راهی ملاقات نیمه نهایی تورنمنت بلغارستان شدند.

تور بلغارستان: تورنمنت کشتی بلغارستان؛ صعود 3 کشتی گیر ایران به نیمه نهایی

با ما سفر کنید و با تور بلغارستان از معماری شگفت انگیز اروپایی دیدن کنید و شهر زیبای صوفیه را ببینید.

رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف در روز های 28 بهمن تا اول اسفند در بلغارستان درحال برگزاری است.

در خاتمه رقابت های نوبت صبح 4 وزن نخست کشتی آزاد، مصطفی قیاسی در 79 کیلوگرم به مرحله نیمه نهایی راه یافت، یوسف کامرانی در 70 و مهدی حاجیلوئیان در 92 کیلوگرم نیز با شکست مقابل رقبایشان باید منتظر صعود رقیبان به فینال باشند تا بتوانند در گروه بازنده ها برای رسیدن به مدال برنز کوشش نمایند و داریوش حضرتقلی زاده نیز در 61 کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفت.

در کشتی فرنگی نیز میثم دلخانی در 63 کیلوگرم و علیرضا مهمدی در 82 کیلوگرم راهی نیمه نهایی شدند و سید آرش نگهداری در 55 و علیرضا عبدولی در 72 کیلوگرم نیز مقابل رقبایشان تن به شکست دادند و برای حضور در گروه بازنده ها باید منتظر صعود رقبای خود به فینال باشند.

کشتی آزاد:

در وزن 61 کیلوگرم داریوش حضرتقلی زاده در دور نخست با نتیجه 12 بر 10 مغلوب کولسنیک از مولداوی شد و با توجه به شکست این حریف مقابل راویندر از هند در مرحله یک چهارم نهایی، نماینده کشورمان از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 70 کیلوگرم یوسف کامرانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 7 بر 1 از سد ویسیلی از مقدونیه گذشت وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل رمضمان رمضان اف از بلغارستان با نتیجه 11 بر 1 باخت و باید منتظر حضور حریفش در ملاقات فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را بدست آورد.

در وزن 79 کیلوگرم مصطفی قیاسی در دور نخست با با نتیجه 11 بر صفر حسن از بلغارستان را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل میرزاگالیف از قزاقستان با نتیجه 11 بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل استینوف در حالی که 7 بر 1 پیش بود با توجه به سه اخطاره شدن این حریف روس به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف علی شعبان اف دارنده مدال برنز دنیا از بلاروس می رود.

در وزن 92 کیلوگرم مهدی حاجیلوئیان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 9 بر 2 مقابل نورماگمدوف دارنده مدال برنز دنیا از آذربایجان باخت و باید منتظر حضور حریفش در ملاقات فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود در گروه بازنده ها برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

کشتی فرنگی:

در وزن 55 کیلوگرم سید آرش نگهداری پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل دریدی از الجزایر با نتیجه 11 بر صفر باخت و حریف وی در مرحله نیمه نهایی حضور دارد و در صورت حضور این کشتی گیر الجزایری در ملاقات فینال، نگهداری راهی گروه شانس مجدد خواهد شد.

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر دیمیتریجویچ از صربستان را مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه و در صورت گذر از این حریف در درو دوم با نتیجه 7 بر 3 کانیبک اولو از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن 72 کیلوگرم علیرضا عبدولی در دور نخست با نتیجه 8 بر 1 پورتمانن از سوئیس را مغلوب کرد و در دور بعد با نتیجه 8 بر صفر مغلوب علی ارسلان کشتی گیر کشورمان از صربستان شد، ارسلان هم اکنون در مرحله نیمه نهایی حضور دارد و در صورت حضور وی در ملاقات فینال، عبدولی به گروه بازنده ها راه خواهد یافت تا برای کسب مدال برنز کوشش کند.

در وزن 82 کیلوگرم علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر 1 کیسمونی از مجارستان را مغلوب کرد و در دور سوم نیز با نتیجه 8 بر 1 از سد آسیکیف از قرقیزستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 فروردین 1401 بروزرسانی: 18 فروردین 1401 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1955

به "تور بلغارستان: تورنمنت کشتی بلغارستان؛ صعود 3 کشتی گیر ایران به نیمه نهایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور بلغارستان: تورنمنت کشتی بلغارستان؛ صعود 3 کشتی گیر ایران به نیمه نهایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید