(تصویر) شیء فلزی مرموز بیابان یوتا ناپدید شد

به گزارش ورزش من و تو، خبرگزاری فرانسه به نقل از مقامات رسمی گزارش نموده که شیء عجیبی که در بیابان های یوتا آمریکا پیدا شده بود، ناپدید شده است.

(تصویر) شیء فلزی مرموز بیابان یوتا ناپدید شد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش بی بی سی، پیدا شدن این شیء مرموز موجب حدس و گمان های فراوانی در مورد ماهیت و منشاء آن در سطح آمریکا و جهانی شده بود.

این شیء مونولیتی عجیب ابتدا توسط خدمه یک بالگرد در بیابان های یوتا کشف شد و باعث سردرگمی مقامات محلی شده بود.

دفتر مدیریت زمین های یوتا گفته است که آنان گزارش های موثقی دریافت نموده اند که این شیء به طرز ناشناخته شده ا روز آدینه از محلی که کشف شده بود، برداشته شده است.

این دفتر در بیانیه ای گفته است: ما این شیء را برنداشتیم، زیرا آن محل یک ملک خصوصی بود و افزوده که ما مسئول تحقیق در مورد جرم اجرا شده در یک ملک خصوصی نیستیم و این مسئله باید به وسیله ماموران پلیس پیگیری گردد.

این شیء عجیب هنگامی یافت شد که ماموران محیط زیست داشتند از هوا گوسفند های موجود در مناطق دوردست جنوب شرقی این ایالت آمریکا را می شمردند.

به گفته آن ها این سازه درون صخره های سرخ رنگ کاشته شده بود.

هیچ نشانه ای از شخصی که این مونولیت 3.6 متری را نصب نموده است وجود نداشت.

برت هاتچینگز، خلبان بالگرد، در مصاحبه با یکی از شبکه های خبری محلی گفت: من در همه سال هایی که بر فراز آن منطقه پرواز نموده ام تا به حال با چنین چیز عجیبی روبه رو نشده بودم.

او گفت که اولین فردی که متوجه این سازه شد زیست شناسی بود که داشت از هوا گوسفند های عظیم شاخ را می شمرد.

آقای هاتچینگز گفت: یک دفعه برگشت و گفت اوه، اوه، اوه، دور بزن، دور بزن! من هم گفتم چیزی شده؟. جواب داد یه چیزی آنجاست باید بریم دقیقتر ببینیم!

حدس آقای هاتچینگز این بود که این مونولیت توسط یک هنرمند موج نو نصب شده است، یا یکی از دوست داران فیلم 2001: ادیسه فضایی که در سال 1968 توسط استنلی کوبریک کارگردانی شد.

این فیلم بر اساس نوشته های آرتور سی کلارک ساخته شده است و مونولیت های سیاه رنگ باابهتی که توسط موجودات فرازمینی خلق شده اند یکی از عناصر داستانی آن است.

اداره امنیت عمومی یوتا هفته پیش تصاویری از این شیء فلزی مستطیل شکل را در اختیار عموم قرار داد.

مقامات محلی در شبکه های اجتماعی خواستار اطلاعات درباره این مونولیت شدند

به گفته این اداره مقامات دارند احتیاج به تحقیقات بیشتر را آنالیز می نمایند. به گفته این سازمان نصب سازه و آثار هنری در اراضی عمومی تحت نظارت دولت فدرال بدون مجوز غیرقانونی است و فرقی هم نمی کند که از کدام سیاره آمده باشید.

این اداره محل دقیق این مونولیت را اعلام ننموده است تا کاشفان احتمالی خود را به مخمصه نیاندازند. گوسفند های عظیم شاخی که ماموران برای شمردنشان رفته بودند گونه بومی مناطق صعب العبور جنوبی این ایالت محسوب می شوند.

گوسفند های عظیم شاخ گونه بومی مناطق جنوبی یوتا محسوب می شوند

تا این لحظه هیچ شخصی مسئولیت نصب این سازه را نپذیرفته است.

پلیس راه یوتا برای یافتن پاسخ سراغ شبکه های اجتماعی رفت و در اینستاگرام نوشت اذهان پرسشگر دوست دارند بدانند این چیز چیست؟ کسی می داند؟

بیشتر ناظران عقیده داشتند که این مونولیت کار یک مجسمه ساز است، و برخی ها می گفتند که شبیه آثار جان مک کرکن، هنرمند مینیمالیست فقید، است.

برخی ها هم ظاهرا به شوخی مشغول پرداخت نظریات فرازمینی بودند.

منبع: فرارو
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1304

به "(تصویر) شیء فلزی مرموز بیابان یوتا ناپدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصویر) شیء فلزی مرموز بیابان یوتا ناپدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید