تأمین اجتماعی استان سمنان178 میلیارد تومان طلب دارد

به گزارش ورزش من و تو، محمد اخلاقی صبح پنج‌شنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بیمه‌ای کارگران معادن طزره دامغان به میزبانی فرمانداری این شهر ضمن بیان اینکه این سازمان 178 میلیارد تومان از شرکت‌ها و کارخانه‌ها در بحث پرداخت حق بیمه طلب دارد، ابراز داشت: پرداخت بدهی سازمان‌ها و نهادهای مختلف می‌تواند به ارائه خدمات بهتر به افراد تحت پوشش این سازمان منجر شود لذا انتظار می‌رود این شرایط در استان سمنان تسهیل شود.

تأمین اجتماعی استان سمنان178 میلیارد تومان طلب دارد

وی بابیان اینکه در کل کشور 42 میلیون نفر بیمه‌شده تأمین اجتماعی هستند که از این تعداد 13 میلیون و 900 هزار نفر بیمه‌شده اصلی را تشکیل می‌دهد، افزود: همکاری نمایندگان مجلس بر اجرای مصوبات بودجه برای سازمان تأمین اجتماعی می‌تواند ارائه خدمات را به این تعداد از جامعه افزون‌تر کند.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه 69 درصد جمعیت استان تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند، ابراز داشت: با توجه به جمعیت 702 هزارنفری استان، از این تعداد 486 هزار نفر بیمه‌شده و تحت پوشش تأمین اجتماعی قرار دارند که درواقع 161 هزار نفر بیمه‌شده اصلی هستند.

اخلاقی بابیان اینکه 34 هزار و 900 نفر بازنشسته تأمین اجتماعی هستند، تصریح کرد: بیش از 161 هزار نفر از بیمه‌های کارگران ساختمانی، رانندگان، بیمه بیکاری، فرش‌بافی و غیره از خدمات تأمین اجتماعی استان بهره‌مند هستند.

وی افزود: خوشبختانه روند حذف دفترچه‌های کاغذی در درمانگاه‌های تأمین اجتماعی استان سمنان مطلوب است و امیدواریم با ادامه آن به‌تدریج شاهد الکترونیک شدن خدمات در بدنه دولت و کاهش انجام مراحل بروکراسی اداری باشیم.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 26 مرداد 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 8

به "تأمین اجتماعی استان سمنان178 میلیارد تومان طلب دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأمین اجتماعی استان سمنان178 میلیارد تومان طلب دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید