بیمه ملت رکورد توانگری مالی در تاریخ صنعت بیمه کشور را جابجا کرد

به گزارش ورزش من و تو، بیمه ملت برای چهارمین سال پیاپی، عنوان توانگرترین شرکت بیمه کشور را کسب کرد و پیروز شد رکورد سال گذشته خود را ارتقا دهد و به نسبتی معادل 457 دست یافت و رکورد توانگری مالی در تاریخ صنعت بیمه کشور را شکست.

بیمه ملت رکورد توانگری مالی در تاریخ صنعت بیمه کشور را جابجا کرد

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، بر اساس اعلام بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، این شرکت برای دوازدهمین سال پیاپی، سطح یک توانگری مالی را کسب نموده و مانند سالیان گذشته، توانگرترین شرکت بیمه کشور لقب گرفته است.

بیمه ملت در حالی پیروزیت سالیان گذشته خود را تکرار می نماید که در یک پیروزیت بی نظیر پیروز شده است بازهم رکورد توانگرترین شرکت بیمه کشور را ارتقا دهد و نسبت توانگری مالی خود را به 457 برساند.

شاخص توانگری مالی، یکی از مهمترین شاخص ها برای بیمه گزاران و مشتریان در انتخاب شرکت بیمه است، چرا که توانایی مالی شرکت بیمه را در پرداخت خسارات زیان دیدگان نشان می دهد.

بر همین اساس، شرکت بیمه ملت در زمینه توانایی اجرای تعهدات مالی بیمه نامه ها با اختلاف زیاد، بالاتر از همه شرکت های بیمه کشور قرار گرفته است و آمار و ارقام صورت های مالی این شرکت هم نشان می دهد که این شرکت در سال های گذشته به خوبی از عهده جبران خسارت زیان دیدگان برآمده و در پرداخت به موقع خسارت بیمه گزاران خود سربلند بوده است.

بر اساس اعلام بیمه مرکزی، نسبت توانگری مالی بیمه ملت در سال گذشته، 409 بود و حالا به عدد بی نظیر 457 رسیده است که شاید در بین شرکت های بیمه جنرال و فعال در سرزمین اصلی نسبتی دست نیافتنی و کم نظیر باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 شهریور 1402 بروزرسانی: 6 شهریور 1402 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 2237

به "بیمه ملت رکورد توانگری مالی در تاریخ صنعت بیمه کشور را جابجا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمه ملت رکورد توانگری مالی در تاریخ صنعت بیمه کشور را جابجا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید