برنج شکسته در ویتنام برابر با یک صبحانه سالم است

به گزارش ورزش من و تو، از هرکسی در شهر هوشی مین سؤال کنید و آنها به شما خواهند گفت صبحانه رفتن در اینجا c tellm tấm (برنج شکسته) است. برنج برای صبحانه؟ مسافران ممکن است ابروهای خود را در این فکر بلند نمایند. با این حال ، cơm tấm تمام موارد مناسب برای آغاز روز شما را دارد: کالباس های گوشت خوک کباب شده با لعاب عسلی ، تخم های کنار خورشید ، پیاز بهار و پاپایای ترشی را روی تخت برنج. البته ، این روزها می توانید c anym tấm را برای هر وعده غذایی میل کنید. ظرف مانند بسیاری از چیزها و افراد در اینجا ، غذای فاقد آداب و معاشرت فانتزی ، قوانین معین و داوری نیست.

برنج شکسته در ویتنام برابر با یک صبحانه سالم است

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

Cơm tấm یکی از معدود غذاهایی است که در شهر هوشی مین سرچشمه گرفته است. در قدیم این دانه های برنج شکسته ویژه برای فروش مناسب نبودند ، بنابراین کشاورزان آنها را ذخیره و می خورند. در حقیقت ، دانه های برنج آنقدر نمادی از زیبایی و لطف فروتنانه است که در نسخه ویتنامی سیندرلا ، او را Tấm نامگذاری کرد در حالی که قدم به قدم شر شیطان پس از نوع دیگری از فرآورده های جانبی برنج ، Cám نامیده می شد.

هر کس در شهر هوشی مین نقاط مورد علاقه خود را دارد ، اما از امتحان کردن کسی که به شما نزدیکتر است نترسید. احتمالاً به همین خوبی خواهد بود. مقدار زیادی سخاوتمندانه سس ماهی شیرین را بر روی همه چیز در بشقاب خود بریزید و حفر کنید.

انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 513

به "برنج شکسته در ویتنام برابر با یک صبحانه سالم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنج شکسته در ویتنام برابر با یک صبحانه سالم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید