آنالیز پرونده 10 واحد اقامتی پذیرایی آذربایجان غربی برای صدور گواهینامه کیفیت

به گزارش ورزش من و تو، با حضور ناظر عالی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، پرونده 10 واحد اقامتی و پذیرایی استان آذربایجان غربی برای دریافت گواهینامه کیفیت خدمات گردشگری مورد آنالیز نهاده شد.

آنالیز پرونده 10 واحد اقامتی پذیرایی آذربایجان غربی برای صدور گواهینامه کیفیت

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ریتا خضرزاده معاون گردشگری این اداره کل گفت : کمیته درجه بندی واحدهای اقامتی استان با حضور ناظر عالی وزارتخانه در این اداره کل تشکیل شد که در آن پفراینده 10 واحد اقامتی به پذیرایی استان برای دریافت گواهینامه کیفیت خدمات گردشگری مورد آنالیز نهاده شد و پس از تایید موارد، به معاونت گردشگری وزارتخانه ارسال شد.

او اضافه نمود: این واحدهای اقامتی پذیرایی شامل هتل، مهمانپذیر و غذاخوری بین راهی و مربوط به شهرستان های خوی، ماکو، میاندوآب و سردشت هستند.

معاون گردشگری آذربایجان غربی با اشاره به فرایند نظارت و آنالیز خدمات واحدهای اقامتی و پذیرایی استان گفت: کمسیون درجه بندی و صدور گواهی کیفیت خدمات گردشگری برای واحد های اقامتی و پذیرایی استان، حسب مورد و در طول سال برگزار می گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 634

به "آنالیز پرونده 10 واحد اقامتی پذیرایی آذربایجان غربی برای صدور گواهینامه کیفیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز پرونده 10 واحد اقامتی پذیرایی آذربایجان غربی برای صدور گواهینامه کیفیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید