باشگاه فرهنگی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی قم راه اندازی می گردد

به گزارش ورزش من و تو، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: باشگاه فرهنگی دانشجویان این دانشگاه به زودی راه اندازی می گردد.

باشگاه فرهنگی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی قم راه اندازی می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، شیما آب آب زاده معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم در نشستی با حضور معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی قم، حضور یکی از همکاران معاونت فرهنگی دانشجویی در جهاد دانشگاهی را ضروری دانست و بر ایجاد دانشگاه علوم پزشکی مجازی در قم تأکید کرد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم از راه اندازی باشگاه فرهنگی دانشجویان دانشگاه در آینده ای نزدیک اطلاع داد و گفت: امیدوارم در راستای توانمند سازی دانشجویان شاهد تعامل هرچه بیشتر جهاد دانشگاهی با دانشگاه علوم پزشکی در زمینه های آموزشی و فرهنگی باشیم.

آب آب زاده با بیان اینکه تمام خدماتی که دانشگاه به دانشجویان ارائه می دهد در بهبود کیفیت کار تأثیر به سزایی دارد، گفت: یکی از مسائل اغلب سیستم ها، جزیره ای عمل کردن است که باید در برطرف آن اهتمام جدی داشته باشیم.

وی در انتها همفکری و یاری به ایجاد نشاط و شادابی در میان دانشجویان با توجه به اپیدمی کرونا را موردتوجه قرار داد و اظهار کرد: تنها با همدلی و همراهی می توان سریع تر به اهداف موردنظر دست یافت.

حسینی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان قم هم در این نشست به ارائه گزارشی از عمده فعالیت های این نهاد پرداخت و گفت: جهاد دانشگاهی، فعالیت های فرهنگی خود را از سال 59 در راستای فعالیت های علمی شروع نموده و با اهتمام به کار خود ادامه می دهد.

حسینی در ادامه با اشاره به شرایط ساختاری معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی، به بیان اولویت ها و عمده برنامه های این نهاد علمی پرداخت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و تبیین و ترویج گام دوم با رویکرد قشر جوان را ازجمله این برنامه ها و اهداف برشمرد.

وی سپس بر اهمیت استفاده از تولیدات چندرسانه ای و لزوم بهره دریافت از آن اشاره و گفت: شاید در حوزه محتوا مسئله ای نداشته باشیم، اما در حوزه تبدیل محتوا با مسائلی روبرو هستیم.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان قم سازمان دانشجویان را مهم ترین قسمت معاونت فرهنگی عنوان و توضیح داد: تقویت حوزه مهارت آموزی، اشتغال زایی، مشاوره تخصصی و افزایش امید به تحصیل ازجمله مهم ترین اهداف هستند.

حسینی در انتها با بیان اینکه تمامی تمرکز ما در سال 1400 افزایش ضریب مشارکت و همکاری دانشجویان است، ابراز کرد: متأسفانه همکاری بین دانشگاهی بنا به دلایلی در قم اتفاق نمی افتد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1564

به "باشگاه فرهنگی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی قم راه اندازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه فرهنگی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی قم راه اندازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید