اولین دوره بوت&zwnjکمپ تخصصی برنامه&zwnjنویسی برگزار می&zwnjشود

به گزارش ورزش من و تو، مکتب شریف به عنوان کارگزار تخصصی منابع انسانی مستقر در پارک فناوری پردیس، اولین دوره بوت کمپ برنامه نویسی را با حمایت پارک برای شرکت های عضو برگزار می کند.

اولین دوره بوت&zwnjکمپ تخصصی برنامه&zwnjنویسی برگزار می&zwnjشود

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از پارک فناوری پردیس؛ مدرسه کاروندی تعاملی برنامه نویسیِ مکتب شریف به عنوان یکی از کارگزاران عضو این مجموعه در نظر دارد با هدف پرورش نیروی انسانی ماهر و توانمند در حوزه های برنامه نویسی، بوت کمپ های تخصصی و فشرده برنامه نویسی را برای شرکت های عضو پارک فناوری پردیس برگزار کند.

جذب و استخدام نیروی انسانی توانمند به ویژه در حوزه های تخصصی برنامه نویسی، برای استارتاپ ها و شرکت های فناور از اهمیت بالایی برخوردار است. مکتب شریف با سابقه موفقیت در بازار آموزش برنامه نویسی در کشور و با چشم انداز تبدیل شدن به کارگزاری منابع انسانیِ شرکت های عضو پارک، فعالیت خود را در این مجموعه آغاز کرده است.

به همین دلیل اولین دوره بوت کمپ آموزشی-تخصصی برنامه نویسی توسط این کارگزار با عنوان دوره تخصصی React Js از ابتدای دی ماه سال جاری، برای شرکت های عضو پارک برگزار می شود.

همچنین مکتب شریف در نظر دارد تا با بررسی هدفمند و نیازسنجی از شرکت های عضو، بوت کمپ های تخصصی برنامه نویسی را در جهت رفع نیازمندی های نیروی انسانی، برگزار کند. شرکت های عضو پارک برای اعلام نیازمندهای خود می توانند به آدرس http://maktabsharif.ir/companies-apply مراجعه نمایند.

علاقه مندان به شرکت در دوره تخصصی React Js نیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن دفتر مرکزی این کارگزار به شماره 66081836-021 و یا تلفن دفتر مستقر در پارک به شماره 76250754-021 تماس حاصل نمایند.

همچنین امکان مراجعه به سایت این مجموعه به آدرس http://maktabsharif.ir و مکاتبه با آدرس [email protected]، از دیگر راه های ارتباطی با مکتب شریف، برای کسب اطلاعات بیشتر است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1318

به "اولین دوره بوت&zwnjکمپ تخصصی برنامه&zwnjنویسی برگزار می&zwnjشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین دوره بوت&zwnjکمپ تخصصی برنامه&zwnjنویسی برگزار می&zwnjشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید