طراحی لنداسکیپ ویلا: افتتاح باغ ویژه بانوان در شیراز

به گزارش ورزش من و تو، خبرنگاران/فارس باغ ویژه بانوان با حضور شهردار و 2 بانوی عضو شورای اسلامی و شماری از مدیران شهری و جمعی از بانوان در محدوده پیاده راه سلامت شمالغرب شیراز، افتتاح شد.

طراحی لنداسکیپ ویلا: افتتاح باغ ویژه بانوان در شیراز

جهت دریافت خدمات طراحی لنداسکیپ ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

شهردار شیراز شنبه 9 بهمن در آیین افتتاح باغ بانوان گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و امور بانوان شهرداری برای ایجاد روح زندگی در کالبد فیزیکی باغ با اجرای برنامه های مختلف اقدام نمایند.

سید احسان اصنافی ضمن شنیدن پیشنهادات بانوان حاضر در باغ بانوان گفت: خواسته های بانوان در راستای ایجاد شهری ایمن و مناسب برای استفاده مادران و بچه ها به مجموعه طراحی شهری منعکس می گردد تا در صورت امکان در سطح شهر پیاده سازی گردد.

رئیس کمیته خانواده و بانوان شورای شهر شیراز نیز در مورد باغ بانوان بیان کرد: این باغ پیش از این افتتاح شده بود و از امروز و به مناسبت هفته کرامت و گرامیداشت مقام مادر برای خدمات رسانی به بانوان شروع به کار کرد.

افسانه خواست خدایی با بیان اینکه باغ ویژه بانوان در محدوده منطقه 6 واقع شده است، اضافه نمود: با پیشنهاد و پیگیری های کمیته خانواده و بانوان شورای اسلامی شهر شیراز در هر منطقه شهرداری اختصاص حداقل یک باغ ویژه بانوان پیش بینی شده است.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز ادامه داد: در باغ های بانوان علاوه بر اینکه به ایجاد فضاهایی برای نشاط، تفریح و تفریح بانوان توجه شده، فضاهایی برای آموزش و حتی اشتغالزایی با برپایی غرفه های متعدد نیز پیش بینی شده است.

رئیس کمیته خانواده و بانوان شورای شهر ادامه داد: این کمیته کوشش دارد تا مجموعه های فرهنگی، ورزشی و تفریحی ویژه بانوان در شیراز ایجاد گردد و با شروع به کار باغ ویژه بانوان، گام اول در این جهت برداشته شد.

سیده مریم حسینی، عضو شورای شهر و ناظر شورا در شهرداری منطقه 6 نیز درخصوص شروع به کار باغ بانوان گفت: دختران و زنان امروز فقر تحرکی دارند و باید امکاناتی را برای افزایش فعالیت آنها ایجاد کرد و این باغ فضایی را برای ورزش و تفریح فراهم می نماید.

او تاکید نمود: احتیاج است فضای باغ بانوان برای حضور بچه ها و بانوان سالمند نیز مناسب سازی گردد.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به فعالیت کمیته آسیب های اجتماعی در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا اضافه نمود: یکی از راه کارهای کاهش آسیب های اجتماعی برای بانوان، افزایش سلامت جسمی آنها و فراهم آوردن امکاناتی به منظور حضور در فضای شهری و ایجاد تحرک در آنها است.

شهردار منطقه 6 شیراز نیز درخصوص احداث باغ بانوان و ایجاد فضاهایی ویژه ورزش بانوان در بوستان ها گفت: هم اکنون اختصاص قسمتی از پارک گلها برای ایجاد فضای ویژه ورزش بانوان در دست انجام است و با توجه به اینکه بیشترین تعداد باغات در محدوده منطقه6 واقع شده است، کوشش داریم باغ بانوان دیگری نیز احداث کنیم.

حمیدرضا اسماعیلی اظهار داشت: منطقه6 نخستین منطقه ای بود که با پیگیری کمیته خانواده و بانوان شورای اسلامی شهر شیراز، باغ ویژه بانوان در آن شروع به کار کرد و در سایر منطقه ها نیز ایجاد باغ های بانوان در دست اقدام است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اسفند 1400 بروزرسانی: 13 اسفند 1400 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 1929

به "طراحی لنداسکیپ ویلا: افتتاح باغ ویژه بانوان در شیراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی لنداسکیپ ویلا: افتتاح باغ ویژه بانوان در شیراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید