اعلام آمار اولیه یاری های مردم استان تهران به جشن نیکوکاری

به گزارش ورزش من و تو، مدیر کل کمیته امداد استان تهران، از پرداخت 13 میلیارد و987 میلیون تومان یاری مردم نیکوکار استان به جشن نیکوکاری اطلاع داد.

اعلام آمار اولیه یاری های مردم استان تهران به جشن نیکوکاری

به گزارش گروه اجتماعی ورزش من و تو، سید ابوالفضل پرپنچی با ارائه گزارشی به تشریح کمک های مردم نوع دوست استان تهران به جشن نیکوکاری پرداخت و گفت: بر اساس آمار اولیه کمک های مردم استان تهران 13 میلیارد و 987 میلیون تومان است که این مبلغ شامل کمک های نقدی و غیر نقدی می گردد.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه پایگاه های جشن نیکوکاری در همه ادارات کمیته امداد استان و همچنین مراکز نیکوکاری کمک های مردمی را دریافت کردند، اضافه نمود: بیش از هفت میلیارد تومان از مبلغ ذکر شده توسط مراکز نیکوکاری دریافت شده است.

پرپنچی با تاکید بر اینکه این کمک ها در کمترین زمان ممکن و تا قبل از تحویل سال نو به دست نیازمندان می رسد، اعلام کرد: بسکمک از مردم نیز با استفاده از شیوه های الکترونیکی به این جشن کمک کردند.

وی از همه مردم نیک اندیش و نوع دوست استان تهران، خیران، نیکوکاران، آموزش و پرورش، شهرداری ها و دیگر ادارات و سازمان ها که کمیته امداد استان را در کمک رسانی به نیازمندان کمک و همراهی کردند تشکر و قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 814

به "اعلام آمار اولیه یاری های مردم استان تهران به جشن نیکوکاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمار اولیه یاری های مردم استان تهران به جشن نیکوکاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید