آخرین شرایط کارگردان سینما پس از خون ریزی مغزی ، در حال حاضر هوشیار نیست

به گزارش ورزش من و تو، صفیه اصلانی همسر اصغر یوسفی نژاد به تشریح آخرین شرایط این کارگردان سینما پرداخت.

آخرین شرایط کارگردان سینما پس از خون ریزی مغزی ، در حال حاضر هوشیار نیست

به گزارش خبرنگاران، صفیه اصلانی همسر اصغر یوسفی نژاد درباره آخرین شرایط این کارگردان سینما که به علت خون ریزی مغزی در بیمارستان بستری شده است، گفت: براساس تشخیصی که پزشکان داده اند، آقای یوسفی نژاد به علت افزایش ناگهانی فشار خون، دچار خون ریزی مغزی شده اند. گویا از قبل فشار خون داشته اند اما به علت آنکه از آن اطلاع نداشتیم و کنترل نشده بود، منجر به این اتفاق شد.

او ادامه داد: تا پیش از این اتفاق ایشان هیچ دارویی مصرف نمی کرد و کاملاً هم سرحال بود. روز آدینه با هم به کوه رفتیم و حال عمومی اش هم کاملاً خوب بود. دیروز (شنبه) حوالی ساعت 12 اما به صورت ناگهانی دچار این شرایط شدند. در حال حاضر در بیمارستان بستری هستند.

  • اصغر یوسفی نژاد دچار خونریزی مغزی شد | دعا کنید ...

همسر این کارگردان درباره خبرهای منتشرشده مبنی بر به کما رفتن این فیلمساز هم گفت: هنوز در این زمینه خبر قطعی نداریم اما آنچه می دانیم این است که در حال حاضر هوشیار نیست. پزشکان هم به ما گفته اند باید دو روز صبر کنیم تا بتوانیم جواب قطعی بدهیم. در حال حاضر خون ریزی مغزی رخ داده است و اینکه پیشرفت می نماید و یا رو به کاهش می رود، احتیاج به مرور زمان دارد و باید تا دو روز صبر کنیم.

او با اشاره به بستری این فیلمساز در بیمارستان بین المللی تبریز ادامه داد: ساعت 12 امروز (یکشنبه) پزشک برای معاینه و سی تی اسکن می آید و فردا هم این فرآیند تکرار می گردد تا بتوانند درباره شرایط عمومی و زمان ترخیص نظر بدهند. در حال حاضر آقای یوسفی نژاد ممنوع الملاقات هستند و هوشیاری هم ندارند که بتوانند با کسی صحبت نمایند.

اصغر یوسفی نژاد کارگردانی فیلم تحسین شده ائو (خانه) را در کارنامه دارد و سال گذشته نیز کارگردانی فیلم سینمایی عروسک را به پایان رساند که هنوز به اکران درنیامده و در انتظار صدور پروانه نمایش است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 شهریور 1401 بروزرسانی: 13 شهریور 1401 گردآورنده: manotosport.ir شناسه مطلب: 2083

به "آخرین شرایط کارگردان سینما پس از خون ریزی مغزی ، در حال حاضر هوشیار نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط کارگردان سینما پس از خون ریزی مغزی ، در حال حاضر هوشیار نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید